Najlepsze trasy motocyklowe - co, gdzie, jak

Autor: Łukasz "Boczo" Tomanek 2013.04.05, 08:54 3 Drukuj

Motocyklowi podróżnicy ze strony lifeisjoy.nl postanowili stworzyć kompilację video, na której możemy zobaczyć najlepsze ich zdaniem motocyklowe trasy w Europie. Holendrzy połykają kilometry na swoich BMW R1200GS w dużych ilościach i chcieli się podzielić swoimi doświadczeniami.

Każdy znajdzie coś dla siebie. Trasę najwyższą, najbardziej stromą, najbardziej krętą, najlepszą do jazdy, do szaleństw na zakrętach czy nawet trasę najstarszą. Zerknijcie film i spokojnie, wiosna ma nadejść już naprawdę niebawem...

Zdjęcia
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali
na górę