tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Mundo Motoświdnica Racing po dwóch rundach WMMP NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Mundo Motoświdnica Racing po dwóch rundach WMMP

Autor: Informacja prasowa 2012.05.25, 07:47 4 Drukuj

Po roku przerwy zawodnicy Mundo Motoswidnica Racing wrócili na rodzime podwórko, by znowu zmierzyć się z kolegami z WMMP. W sezonie 2012 zespół wystawia 2 zawodników w klasie pucharowej Rookie 600. Po rocznej przerwie do Pucharu Polski wrócił Czarek Chrobot zdobywca 2. miejsca w sezonie 2010, a partnerować mu będzie młody debiutant Przemek Krajewski dosiadający Kawasaki ZX6R w tej samej klasie. W obecnym sezonie, Piotrek Betlej po wyprawie na Isle of Man zrobił sobie pauzę, ale nie wykluczone, że zobaczymy go na którejś rundzie WMMP.

Zespół zaliczył połowicznie udany debiut na Słowacji, gdzie Chrobot zajął 2. miejsce, a Krajewski zmagał się z grawitacją na prawie każdym treningu, by ostatecznie upaść w wyścigu, jednak dotarł do mety przedostatni. W pierwszej połowie maja zawodnicy MMRT startowali w rundzie w Brnie.

Cezary Chrobot:

„Tor w Brnie jest jakimś dziwnym i szczególnym miejscem. Odczuwa się tu atmosferę wielkiego i ważnego obiektu. Jednak treningi i kwalifikacje przejechałem bardzo spokojnie poprawiając nieznacznie czas sprzed 2 sezonów. Jednak ciągle walczyłem z ustawieniem zawieszenia, które pochłaniało moje opony w trybie ekspresowym. Jednak dzięki wsparciu serwisanta OHLINS udało się ogarnąć zawias. Sam wyścig był jednym z najbardziej agresywnych w moim życiu. Ciągła walka na łokcie. W pewnym momencie wyprzedziłem 2. zawodnika i bardzo szybko zbliżałem się do prowadzącego polską stawkę, jednak zdrętwienie ręki wygrało i musiałem odpuścić. Wyścigi w Brnie zawsze bardzo miło wspominam i dają mi nieprawdopodobną dawkę frajdy!”

Czarek Chrobot zajął 3 miejsce wśród Polaków. Niestety awaria w motocyklu Przemka wyeliminowała go z wyścigu. Obecnie zespół szykuje się na pierwszą polską rundę w Poznaniu, która odbędzie się pod koniec czerwca.

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 4
Pokaż wszystkie komentarze
Autor:kuba 28/05/2012 15:03

kiedy runda w Poznaniu??

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę