tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocyklowi bohaterowie, czyli Fun Moto Biaystok w akcji
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocyklowi bohaterowie, czyli Fun Moto Biaystok w akcji

Autor: Barry 2020.03.25, 16:21 Drukuj

To nie pierwsza i z całą pewnością nie ostatnia tego typu akcja organizowana przez grupę Fun Moto Białystok. Tym razem motocykliści pomagają rodzicom dzieci onkologicznych dostarczając posiłki oraz drobne upominki do Uniwersyteckiego Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Białymstoku.

Szpital UDSK w Bialymstoku

NAS Analytics TAG

Motocykliści z Fun Moto Białystok są znani z dużej aktywności społecznej oraz naprawdę wielkich serc, zawsze otwartych na potrzeby innych. Obecnie organizują m.in. zbiórkę na maseczki ochronne dla szpitali. Odwiedzili też Szpital UDSK w Białymstoku, by przekazać dla rodziców dzieci z onkologii 24 gorące dania, przegotowane przez Buła i Spóła (kolejnego dnia w podobny sposób pomógł Zodiak Bar), kilka zgrzewek soków, czy upominki dla dzieciaków. Już teraz motocykliści zapowiadają, że akcja zostanie powtórzona. Zachęcamy do pomocy oraz wsparcia! Kontakt na stronie grupy facebook.com/funmotoBialystok lub bezpośrednio pod numerem 509 904 640 (Szary).

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr