tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocyklem po trasie kolejki górskiej NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocyklem po trasie kolejki górskiej

Autor: M.B. 2017.04.18, 09:44 Drukuj

Motocyklista zabrany na kolejkę górską, prawie zawsze porówna jej przyspieszenie, przechył w zakręcie, czy też ogólny fun z jazdą na motocyklu. Tak już jest. Ale przejechać motocyklem trasę kolejki? To już coś zupełnie innego…

Lekki trialowy motocykli, trasa kolejki górskiej i śmiałek spod skrzydeł ekipy RedBulla. To nie może być nudne… Żeby dodatkowo uatrakcyjnić przejazd, chłopaki wymyślili, że po drodze rozstawią rampy, z których będzie można skoczyć… backflipa. Ot tak. Prawda, że przejazd na motocyklu po trasie kolejki górskiej nie wydaje się jakimś karkołomnym wyczynem?

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s± prywatnymi opiniami użytkowników portalu. ¦cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ć opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz s± moderowane. Komentarze po dodaniu s± widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadaj±cym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu ¦cigacz.pl lub Regulaminu Forum ¦cigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualno¶ci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep ¦cigacz

    na górę