tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocyklem po trasie kolejki górskiej
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocyklem po trasie kolejki górskiej

Autor: M.B. 2017.04.18, 09:44 Drukuj

Motocyklista zabrany na kolejkę górską, prawie zawsze porówna jej przyspieszenie, przechył w zakręcie, czy też ogólny fun z jazdą na motocyklu. Tak już jest. Ale przejechać motocyklem trasę kolejki? To już coś zupełnie innego…

Lekki trialowy motocykli, trasa kolejki górskiej i śmiałek spod skrzydeł ekipy RedBulla. To nie może być nudne… Żeby dodatkowo uatrakcyjnić przejazd, chłopaki wymyślili, że po drodze rozstawią rampy, z których będzie można skoczyć… backflipa. Ot tak. Prawda, że przejazd na motocyklu po trasie kolejki górskiej nie wydaje się jakimś karkołomnym wyczynem?

NAS Analytics TAG

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę