tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocross of Nations - to ju ten weekend!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocross of Nations - to ju ten weekend!

Autor: Lovtza 2013.09.27, 11:48 Drukuj

W ten weekend będziemy świadkami jednego z najważniejszych świąt motocrossu. Mowa oczywiście o zawodach Motocross of Nations (MXoN), w których wystartują najlepsi zawodnicy MX z całego świata. To już 67 edycja najbardziej znanej międzynarodowej imprezy motocrossowej na świecie. W tym roku tytułu na własnym podwórku będą bronić Niemcy w składzie Max Nagl, Ken Roczen oraz debiutant Dennis Ullrich. Na ich drodze staną bardzo silne ekipy z USA, Francji, Belgii oraz Włoch. Nie zabraknie również powiewu egzotyki, w tym roku na imprezie zadebiutuje ekipa narodowa Izraela. Ta "Olimpiada Świata MX" organizowana jest w tym roku na torze Teutschenthal w Niemczech, 180 km na południowy zachód od Berlina.

Formuła zawodów jest bardzo prosta i klarowna dla widzów. Każdy zespół składa się z trzech zawodników, którzy startują w barwach narodowych. Oczywiście każdy z zawodników walczy indywidulanie, ale na koniec dnia najważniejszy jest wynik całej drużyn. O tytuł MXoN walczyć będą przedstawiciele 41 krajów, a 26 zawodników Dunlopa startować będzie w barwach 16 państw. Co ważna na imprezie pojawi się reprezentacja Polski! Nasza ekipa stawi się na maszynach startowych w składzie:

NAS Analytics TAG
  • Łukasz Lonka z numerem 124 na Hondzie 450 - w klasie Open
  • Łukasz Kędzierski z numerem 122 na Yamasze  450 YZF - w klasie MX1
  • Tomek Wysocki z numerem 123 na KTMie 250F - w klasie MX2

Pierwsze treningi rozpoczynają się już jutro. Wyścigi w niedzielę. Trzymajmy razem kciuki. Relację z imprezy znajdziecie na stronach www.scigacz.pl.

Tanel Leok

Evgeny Bobryshev

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr