tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 MotoShow Lublin 2015 - już 24 maja!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

MotoShow Lublin 2015 - już 24 maja!

Autor: Informacja prasowa 2015.05.15, 11:30 Drukuj

Już w niedzielę 24. maja odbędzie się tegoroczna edycja MotoShow w Lublinie. Wśród atrakcji wiele nagród, pokazy i konkursy.

MotoShow Lublin 2015 odbędzie się w niedzielę 24 maja. Zbiórka na parkingu Hali Sportowej KUL przy ul. Konstantynów 1G w Lublinie w niedzielę o godzinie 11:00. Stamtąd przejazd parady w kierunku Kampusu Wschodniego i około południa oficjalne otwarcie imprezy.

~~~~~------~~~~~

Podczas tegorocznego MotoShow Lublin 2015 czekają na Was przeróżne atrakcje, a w tym konkursy o tematyce motocyklowej. Do zgarnięcia m.in darmowy kurs na prawo jazdy! Dodatkowo, podczas wydarzenia swoje umiejętności zaprezentuje Mistrz Świata - Rafał Pasierbek znany szerzej jako Stunter13. Nie zabraknie pięknych samochodów, motocykli, Perełek Tytanów czy 100-konnego gokarta od Total Mess Crew.

Dodatkowe atrakcje to m.in:

  • auto na trolejach,
  • symulator dachowania,
  • tor sprawnościowy,
  • ... i wiele wiele więcej!

Harmonogram:

  • 11.00 - zbiórka na parkingu Hali Sportowej KUL - ul. Konstantynów 1G (obok szpitala wojewódzkiego)
  • 11.30 - wyjazd parady w kierunku Kampusu Wschodniego KUL (ul. Droga Męczenników Majdanka 70)
  • 12.00 - oficjalne otwarcie MotoShow Lublin 2015 oraz występy gwiazd

Nie może Was zabraknąć i tym razem! Zapraszamy serdecznie wszystkich - studentów, całe rodziny oraz liczne grono kolegów i koleżanek motocyklistów. Wstęp na imprezę jest wolny!

Więcej informacji do znalezienia naszym facebookowym profilu.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę