tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 MotoGP: nasza transmisja na żywo z toru Sachsenring NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

MotoGP: nasza transmisja na żywo z toru Sachsenring

Autor: Piotr Barry Baryła 2017.07.01, 12:56 Drukuj

Ścigacz.pl wkracza na nowy poziom relacjonowania dla was wyścigów MotoGP. Na miejscu, na torze Sachsenring, jest nasz wysłannik, który od rana spaceruje po paddocku i transmituje na żywo.

Wysłannikiem Ścigacz.pl na niemiecki Sachsenring jest Jarek Benito Czech - nasz specjalista od wyścigów, który regularnie pisze dla was relacje ze wszystkich rund serii MotoGP i WSBK.

NAS Analytics TAG

Zobacz zapowiedź rundy na torze Sachsenring

Kolejne relacje na żywo znajdziecie na naszym facebooku. Jarek nadawał już m.in. spacerując po paddocku toru Sachsenring. Zobaczcie, jak to wszystko wygląda "od zaplecza".

Chwilę wcześniej Jarek próbował wejść do garażu Ecstar Suzuki z kamerą, ale dowiedział się, że za nagrywanie w środku grożą kosmiczne kary finansowe, więc dyskretnie się wycofał... Znając Jarka można przypuszczać, że spróbuje się jeszcze wślizgnąć do innych garaży…

Kolejne transmisje będą się pojawiać na bieżąco. Możecie komentować, pytać i przesyłać swoje prośby. Jarek na pewno będzie brał wszelkie sugestie pod uwagę. Zdjęcia i krótkie filmiki znajdziecie również na naszym instagramie. Dziś pojawiły się tam już pozdrowienia od Hectora Barbery.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę