tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Moto Guzzi Stelvio w nowej odsonie bez kamuflau. Pierwsze zdjcia produkcyjnych egzemplarzy
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Moto Guzzi Stelvio w nowej odsonie bez kamuflau. Pierwsze zdjcia produkcyjnych egzemplarzy

Autor: Wojciech Grzesiak 2023.09.15, 15:48 Drukuj

Powrót Moto Guzzi Stelvio ogłoszono podczas targów EICMA 2022, a w środku tegorocznego sezonu pojawiły się zdjęcia szpiegowskie, które prezentowały testowe egzemplarze. Teraz do sieci trafiły fotografie motocykli w wersji wyglądającej na produkcyjną. To z kolei pozwala trochę powróżyć z fusów.

Od samego początku nie było tajemnicą, że Moto Guzzi oprze nowe Stelvio na platformie V100. Najnowszy silnik ma pojemność 1042 cm3, maksymalną moc 115 KM i maksymalny moment obrotowy wynoszący 105 Nm. Będzie to mocniejsza alternatywa dla modelu V85 TT, o ile producent zdecyduje się go kontynuować.

NAS Analytics TAG

Zdjęcia ukazały się we włoskim Rocket Garage Magazine oraz na grupie zrzeszającej włoskich Guzzisti w portalu Facebook. Wygląd motocykla przypomina połączenie V100 Mandello z V85 TT. W oczy rzuca się przede wszystkim brak aktywnej aerodynamiki. Z przodu umieszczono szybę i dwa boczne deflektory, które powinny lepiej rozbijać wiatr. Wszystkie egzemplarze ze zdjęć mają osłony na kierownicy, więc można uznać, że będzie to element wyposażenia standardowego.

Poprzednia generacja Moto Guzzi Stelvio była produkowana w latach od 2007 do 2016 i napędzał ją silnik o pojemności 1151 cm3, który miał maksymalną moc 105 KM. Motocykl został bardzo ciepło przyjęty przez klientów, więc nowe Stelvio z pewnością będzie cieszyć się dużym zainteresowaniem. Wszystko wskazuje na to, że zobaczymy je w Mediolanie.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr