tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Mistrzostwa Polski i Puchar Polski w Trialu - Bytom Triumph Tlo premium Tiger prawdziwa przygoda 08-03
NAS Analytics TAG

Mistrzostwa Polski i Puchar Polski w Trialu - Bytom

Autor: Eristof 2009.06.02, 09:51 Drukuj

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami I i II rundy Mistrzostw Polski, Pucharu Polski oraz Konkursowej Jazdy Motocyklem Classic Trial

W miniony weekend polscy trialowcy spotkali się Bytomiu na I i II rundzie Mistrzostw Polski, Pucharu Polski oraz Konkursowej Jazdy Motocyklem Classic Trial. W zawodach wzięło udział łącznie 49 zawodników z 8 klubów. Wśród zawodników Mistrzostw Polski najlepszy był Józef Topór-Mądry z klubu AMK Nowy Targ. Na drugiej pozycji uplasował się zawodnik KKCiM Smok Kraków - Karol Ceremuga, a trzecie miejsce na podium zdobył Gabriel Marcinów.

Pierwsze miejsce w klasie Otwartej Pucharu Polski zdobył Krzysztof Korzeniak, drugi był Zbigniew Gołdyń, a miejsce trzecie przypadło Jackowi Bartoszkowi. W kategorii Konkursowa Jazda Motocyklem Classic Trial zwyciężył zawodnik klubu MC Augsburg, Jacek Świder. Drugie miejsce na podium wywalczył Piotr Serek z Automobilklubu Krakowskiego, a na trzecim pudle stanął Marcin Kubissa reprezentujący barwy KMGiM Bytom. 

Foto: www.pzm.pl

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę