tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Mistrzostwa Polski i Puchar Polski w Trialu - Bytom NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Mistrzostwa Polski i Puchar Polski w Trialu - Bytom

Autor: Eristof 2009.06.02, 09:51 Drukuj

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami I i II rundy Mistrzostw Polski, Pucharu Polski oraz Konkursowej Jazdy Motocyklem Classic Trial

W miniony weekend polscy trialowcy spotkali się Bytomiu na I i II rundzie Mistrzostw Polski, Pucharu Polski oraz Konkursowej Jazdy Motocyklem Classic Trial. W zawodach wzięło udział łącznie 49 zawodników z 8 klubów. Wśród zawodników Mistrzostw Polski najlepszy był Józef Topór-Mądry z klubu AMK Nowy Targ. Na drugiej pozycji uplasował się zawodnik KKCiM Smok Kraków - Karol Ceremuga, a trzecie miejsce na podium zdobył Gabriel Marcinów.

Pierwsze miejsce w klasie Otwartej Pucharu Polski zdobył Krzysztof Korzeniak, drugi był Zbigniew Gołdyń, a miejsce trzecie przypadło Jackowi Bartoszkowi. W kategorii Konkursowa Jazda Motocyklem Classic Trial zwyciężył zawodnik klubu MC Augsburg, Jacek Świder. Drugie miejsce na podium wywalczył Piotr Serek z Automobilklubu Krakowskiego, a na trzecim pudle stanął Marcin Kubissa reprezentujący barwy KMGiM Bytom. 

Foto: www.pzm.pl

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę