tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Mikołajkowy konkurs GoPro i Scigacz.pl - wyniki NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Mikołajkowy konkurs GoPro i Scigacz.pl - wyniki

Autor: Redakcja 2018.12.06, 20:23 Drukuj

To było coś pięknego! Setki pięknych zdjęć i filmów pokazują, że społeczność Scigacz.pl to fantastyczni motocykliści, którzy swoje pasje wyciskają każdego dnia jak cytrynę! Jesteśmy z Was bardzo dumni i cieszymy się, że z nami jesteście!

Wiedzieliśmy, że kochacie motocykle, ale takiej dawki szczęścia, miłości i pozytywnego wariactwa nigdy nie widzieliśmy naraz. Nie wiemy czy to zasługa świetnych nagród od dystrybutora kamer GoPro, firmy Freeway OMT, czy po prostu Waszego zaangażowania w życie portalu - w każdym razie liczba zgłoszeń konkursowych prawie nas dobiła - musieliśmy skoczyć do sklepu po zapas kawy i wziąć nadgodziny.

Przysłaliście kilkaset fajnych zdjęć i filmów. Cieszymy się, że macie takie fajne życie, nie boicie się oddawać swojej pasji, dzielicie ją z najbliższymi. Super, że tak wielu i wiele z Was śmiga po torze - choć nie jest łatwo, wygląda na to, że nasz kraj staje się kolebką sportów motorowych. Motocyklowym podróżnikom gratulujemy wspaniałych wypraw - takich ambasadorów Polska potrzebuje!

Do rzeczy, czyli wyniki

Po burzliwych obradach w redakcyjnym gronie zdecydowaliśmy się nagrodzić następujące prace.

1. Nagroda: czapka GoPro z podpisem VR46 + koszulka Eneos VR46 + smycz i naklejki, wędruje do Tomasza Nowaka, autora filmu "Tadżykistan moimi oczami".

2. Nagroda: czapka GoPro z podpisem VR46 + buffka GoPro + smycz i naklejki, wędruje do Arka Ciekalskiego, autora zdjęcia "Pierwsze kolano w życiu".

 Pierwsze kolano w życiu

3. Nagroda: czapka GoPro z podpisem VR46 + koszulka GoPro + smycz i naklejki, wędruje do Marcina Pasicha, autora filmu "Piaskowa poniewierka".

 

Wyróżnienia, czyli zestawy z czapką, koszulką, smyczą i naklejkami GoPro wędrują do:

Katarzyny Wierzbickiej, za piękne, romantyczne zdjęcie motocyklowego pocałunku;

Z moją połówką

Mateusza Durynka, za czadową fotę head-down;

 Pierwsze helmet down

Pawła Wyszyńskiego, za niesamowite zdjęcie z Marsa (podpisane, że z Chile);

Przemierzając Chile

Krzysztofa Stopy za dające nadzieję na przyszłość zdjęcie młodego motocyklisty taktycznie ukrytego w matczynym brzuchu.

Ciążowa sesja

Wszystkim wygranym serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w zabawie w imieniu Freeway OMT, wyłącznego dystrybutora kamer GoPro i w imieniu redakcji Ścigacz.pl. Prosimy o podanie danych do wysyłki w wiadomości prywatnej na Facebooku z konta, z którego zamieszczono zgłoszenie konkursowe.

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę