tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Midual Type 1 - luksus i elegancja

Midual Type 1 - luksus i elegancja

Autor: Bartosz Marcinkowski 2014.08.26, 09:43 Drukuj

Francuski koncern motocyklowy Midual po kilkunastu latach istnienia stworzył nowym motocykl o nazwie Type 1, który prezentuje się dość imponująco i przywodzi na myśl produkty sztuki inżynieryjnej z najwyższej półki. Francuska maszyna jest wyposażona w dwucylindrowy, chłodzony cieczą silnik o pojemności 1036 centymetrów sześciennych i mocy 106 KM. Silnik zamontowany jest w aluminiowej ramie ze stopu ze zintegrowanym zbiornikiem paliwa. Ponadto w Midual Type 1 zastosowano widelec i amortyzator firmy Ohlins, z kolei układ hamulcowy dostarcza włoska firma Brembo zatem poziom wysokiej półki zachowany jest także jeśli chodzi o podzespoły.

Midual Type 1 obecnie jest w fazie testów, w sprzedaży pojawi się dopiero w 2016 roku. Producenci zapowiadają, że wyprodukują jedynie 35 egzemplarzy tego motocykla, który ma kosztować około 140 tysięcy euro. Dla nabywców przewidziano czteroletnią gwarancję serwisową, która obejmuje darmowe przewiezienie motocykla do serwisu i odstawienie go z powrotem do klienta.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę