tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Mephisto z Szajba's Garage trafi na sprzeda. Wyjtkowy egzemplarz dla kolekcjonerw. Jaka cena?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Mephisto z Szajba's Garage trafi na sprzeda. Wyjtkowy egzemplarz dla kolekcjonerw. Jaka cena?

Autor: Alonzo 2022.10.25, 23:11 Drukuj

Można już kupić pierwszy z wyjątkowych motocykli Twin Brothers. Custom Mephisto został wystawiony na eBay i na Otomoto. Cena motocykla jest niemała, ale po poznaniu wszystkich szczegółów tej wyjątkowej maszyny jest ona w pełni uzasadniona.

Mephisto jest jednym z dwóch siostrzanych motocykli Twin Brothers. Motocykle te opisywaliśmy już w naszym portalu:

NAS Analytics TAG

https://www.scigacz.pl/Mephisto,i, Grunwald,V-Rod,Diabelskie,dziela,s ztuki,w,konfiguracji,RR,z, Szajbas,Garage,45998.html

Jeżeli ktoś nie miał jeszcze okazji zobaczyć ich na żywo, to tutaj znajduje się galeria zdjęć wyjątkowych bliźniaków:

https://www.scigacz.pl/V-Rod, Twin,Brothers,Dwa,diabelskie, customy,od,Szajbas,Garage,, GALERIA,ZDJEC,45997.html

Mephisto jest jednym z dwóch motocykli, które zostały zaprojektowane i zbudowane w garażu Arka Szajby Pawlukowicza. Są to jedyne dwie sztuki na świecie. Oba motocykle różnią się malowaniem, Mephisto jest utrzymany w czerni z agresywnymi motywami czerwieni, a Grunwald charakteryzuje się bielą jako podstawą kolorystyczną. Bazą motocykli były dwa egzemplarze Harley-Davidson V-Rod, jednak zostały one bardzo mocno zmodyfikowane. Z wyjściowych modeli pozostawione zostały tylko silniki i elementy ramy. Sportowe owiewki motocykli zostały wykonane własnoręcznie. Również półki, koła zrobione z rantów samochodowych, monowahacze i amortyzatory o poziomym działaniu zostały stworzone od podstaw według indywidualnego projektu Szajby.

Motocykle malował znakomity areografista Piotr Parczewski. Jednak unikalne malowanie to niejedyny element stylistyczny, wyróżniający te motocykle. Na motocyklach umieszczone elementy ze srebra, a autentyczność tej "biżuterii" jest potwierdzona certyfikatami.

Motocykle nie tylko wyglądają sportowo, ale zostały też podstrojone pod względem osiągów. Mają zainstalowany układ dolotowy z podtlenkiem azotu, a biegi można zmieniać przy pomocy quickshiftera.

Więcej informacji na temat customa Mephisto można znaleźć na stronach aukcji:

Otomoto:
https://www.otomoto.pl/oferta/harley-davidson-custom -h-d-v-rod-custom-nitro-ID6EUa4s.html

eBay:
https://www.ebay.com/itm/364021619216?ViewItem =&item=364021619216&vxp=mtr

Cena nie należy do najniższych, ale w ramach niej zdobywa się unikalny motocykl, będący połączeniem dobrej bazy w postaci V-Roda oraz wielu miesięcy ręcznej pracy wybitnych specjalistów w zakresie customizingu. Mephisto nie da się z niczym porównać, bo taki motocykl jest tylko jeden.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr