tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Max Nagl wygrywa MXGP w Argentynie
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Max Nagl wygrywa MXGP w Argentynie

Autor: Beavis 2015.03.30, 13:43 Drukuj

Ścigający się dla zespołu Husqvarny Niemiec wygrał GP Patagonii w miniony weekend. Clement Desalle nadal prowadzi w klasyfikacji punktowej.

To był szalony weekend dla Motocrossowych Mistrzostw Świata. Zaczęło się od ciężkiego wypadku Jeffrey Herlingsa w klasie MX2, który zderzył się na jednym z pierwszych skoków ze swoim zespołowym kolegą. Herlings uderzył mocno w ziemię uszkadzając kierownicę w swoim motocyklu. Holender nie ukończył pierwszego wyścigu, ale dominował w drugim. Zwycięstwo GP w MX2 wpadło Dylanowi Ferrandisowi (Kawasaki).

NAS Analytics TAG

Podczas trzeciej rundy Mistrzostw Świata dużo działo się w klasie MXGP, gdzie dość niespodziewanie wygrał Max Nagl. Nagl zaliczył dwa dobre starty, pierwszy wyścig kończąc na 3. lokacie, wygrywając drugi. Dało mu to zwycięstwo w Grand Prix.

Nie spodziewałem się wygranej, ale wprowadziliśmy kilka zmian w motocyklu, co pozwoliło mi korzystać z nowych linii na torze. Tor był rewelacyjny, dawał wiele możliwości. To ważne, żebyśmy nie jeździli jeden za drugim - skomentował krótko Max Nagl.

W dobrej formie wydawał się być lider klasyfikacji punktowej, Clement Desalle. Belg nie forsował przesadnie tempa i, mimo świetnej walki, oddał wygraną Naglowi w drugim wyścigu. W czołówce znalazł się także Tony Cairoli, który w ten weekend popełniał sporo błędów i nie był w stanie walczyć o zwycięstwo. Ostatecznie Cairoli skończył GP na trzeciej pozycji. Dwukrotnie czwarty był Ryan Villopoto - Amerykaninowi nieznacznie brakowało tempa oraz dobrych startów by walczyć z czołówką.

W klasyfikacji punktowej nadal prowadzi Clement Desalle, wyprzedzając o 10 punktów duet Nagl-Cairoli. Czwarty w generalce jest Villopoto.

Foto: Acevedo J.P. / Husqvarna

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr