tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Max Biaggi uległ poważnemu wypadkowi NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Max Biaggi uległ poważnemu wypadkowi

Autor: Michał Brzozowski 2017.06.10, 12:44 Drukuj

W wyniku wypadku, do którego doszło na torze Sagittarius w piątek rano, były mistrz świata klasy 250 ccm - Max Biaggi - trafił do rzymskiego szpitala na oddział intensywnej terapii. Jego życiu na szczęście nie zagraża niebezpieczeństwo.

NAS Analytics TAG

45 letni mistrz brał udział w treningu supermoto na torze Sagittarius Circuit w miejscowości Latina znajdującej się 70 km na południe od stolicy Włoch. W wyniku tego zdarzenia został przewieziony karetką do stołecznego szpitala. Okazało się, że Biaggi doznał złamania 9 żeber i wybicia barku - na szczęście nie doznał urazu głowy, ani obrażeń kręgosłupa. Cały czas był przytomny i narzekał na ból w klatce piersiowej oraz trudności z oddychaniem.

Max, trzymamy kciuki za twój całkowity powrót do zdrowia!

 

 

 

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę