tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Master Kids - trzecia runda za nami Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Master Kids - trzecia runda za nami

Autor: Informacja prasowa 2013.08.09, 09:13 Drukuj

Za nami trzecia już runda Master Kids. Trening w formie wyścigów przyciąga coraz większą ilość uczestników i widzów. Kolejna runda to coraz wyższy poziom przygotowania, coraz ciekawsza rywalizacja, a przy okazji zabawa dzieci w klimacie pikniku. Gośćmi specjalnymi tej rundy byli Filip Bukowicz i Szymon Staszkiewicz, którzy startowali w grupie MX85. Filip wystartował motocyklem Cobra CX 65, którym startuje w MP a Szymon Staszkiewicz wystartował małym motorkiem typu "PIT BIKE", którym skutecznie walczył z kilkukrotnie silniejszymi motorami.

III runda przyciągnęła kilku gości nie z naszego podwórka. Emocji nie zabrakło i w grupie MX 50 i w MX 65.  W grupie MX 50 wielkim zaskoczeniem była wygrana Bartosza Popielnickiego, który po zaciętej walce wygrał  oba wyścigi i po raz pierwszy w życiu stanął na najwyższym stopniu podium. Drugie miejsce zajął Sajmon Zarach, a trzeci finiszował Kuba Kowalski. W grupie MX również mieliśmy zacięty pojedynek pomiędzy  7 'letnim Olafem Włodarczakiem jadący motocyklem 50cc a Mikołajem Białeckim na 65cc. Tym razem Mikołaj musiał ustąpić pierwszego miejsca na podium młodszemu koledze, który tego dnia był dużo szybszy. Trzecie miejsce w tym pojedynku przypadło Hubertowi Cybulskiemu.

NAS Analytics TAG

Największą frajdę uczestnikom sprawiła niespodzianka organizatora wzorem z GP MX, a mianowicie  podczas dekoracji dzieci otrzymały bezalkoholowe szampany, którymi mogły spryskać nie tylko siebie ale i kibiców.

Sama forma treningu jest taka, by jak najbardziej przypominała prawdziwe zawody . Pierwszy trening dowolny, drugi trening obowiązkowy z próbami startów i dwa biegi wyścigowe. Punktacja również jest analogiczna  do regulaminowej. Master Kids to seria w której podliczana jest punktacja zdobyta w kolejnych treningach. Następna runda odbędzie się już wkrótce, a o miejscu i dacie poinformujemy  na Fan Page mxkowalski.

Szczególne podziękowania należą się sponsorom, którzy wspierają całą akcję. Firmie Erka za ufundowanie nagród, firmie Zdunek za ufundowanie maszyny startowej, firmie Met-Lak za super ramy do banerów oraz skonstruowanie maszyny startowej, podziękowanie kierujemy także do właściciela toru Adama Staszkiewicza za dużą pomoc w organizacji!

Galerie zdjęć znajdziecie na profilu FB: mxkowalski i rabittsport

Foto: Rabittsport

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę