tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Master Kids - trzecia runda za nami NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Master Kids - trzecia runda za nami

Autor: Informacja prasowa 2013.08.09, 09:13 Drukuj

Za nami trzecia już runda Master Kids. Trening w formie wyścigów przyciąga coraz większą ilość uczestników i widzów. Kolejna runda to coraz wyższy poziom przygotowania, coraz ciekawsza rywalizacja, a przy okazji zabawa dzieci w klimacie pikniku. Gośćmi specjalnymi tej rundy byli Filip Bukowicz i Szymon Staszkiewicz, którzy startowali w grupie MX85. Filip wystartował motocyklem Cobra CX 65, którym startuje w MP a Szymon Staszkiewicz wystartował małym motorkiem typu "PIT BIKE", którym skutecznie walczył z kilkukrotnie silniejszymi motorami.

III runda przyciągnęła kilku gości nie z naszego podwórka. Emocji nie zabrakło i w grupie MX 50 i w MX 65.  W grupie MX 50 wielkim zaskoczeniem była wygrana Bartosza Popielnickiego, który po zaciętej walce wygrał  oba wyścigi i po raz pierwszy w życiu stanął na najwyższym stopniu podium. Drugie miejsce zajął Sajmon Zarach, a trzeci finiszował Kuba Kowalski. W grupie MX również mieliśmy zacięty pojedynek pomiędzy  7 'letnim Olafem Włodarczakiem jadący motocyklem 50cc a Mikołajem Białeckim na 65cc. Tym razem Mikołaj musiał ustąpić pierwszego miejsca na podium młodszemu koledze, który tego dnia był dużo szybszy. Trzecie miejsce w tym pojedynku przypadło Hubertowi Cybulskiemu.

Największą frajdę uczestnikom sprawiła niespodzianka organizatora wzorem z GP MX, a mianowicie  podczas dekoracji dzieci otrzymały bezalkoholowe szampany, którymi mogły spryskać nie tylko siebie ale i kibiców.

Sama forma treningu jest taka, by jak najbardziej przypominała prawdziwe zawody . Pierwszy trening dowolny, drugi trening obowiązkowy z próbami startów i dwa biegi wyścigowe. Punktacja również jest analogiczna  do regulaminowej. Master Kids to seria w której podliczana jest punktacja zdobyta w kolejnych treningach. Następna runda odbędzie się już wkrótce, a o miejscu i dacie poinformujemy  na Fan Page mxkowalski.

Szczególne podziękowania należą się sponsorom, którzy wspierają całą akcję. Firmie Erka za ufundowanie nagród, firmie Zdunek za ufundowanie maszyny startowej, firmie Met-Lak za super ramy do banerów oraz skonstruowanie maszyny startowej, podziękowanie kierujemy także do właściciela toru Adama Staszkiewicza za dużą pomoc w organizacji!

Galerie zdjęć znajdziecie na profilu FB: mxkowalski i rabittsport

Foto: Rabittsport

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę