tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Marco Simoncelli World Circuit - Misano zmienia nazwę!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Marco Simoncelli World Circuit - Misano zmienia nazwę!

Autor: Lovtza 2011.11.04, 11:49 Drukuj

Misano World Circuit zmienia nazwę i nie jest to specjalnie zaskakujące w kontekście ostatnich wydarzeń w MotoGP, a konkretnie tragicznej śmierci Marco Simoncellego na Sepang. Misano to domowy obiekt Marco, Włoch urodził się i wychował zaledwie kilka kilometrów od tego obiektu. Tutaj także wielokrotnie się ścigał w Mistrzostwach Świata. Mając to wszystko na uwadze zarząd Misano Adriatico zadecydował o zmianie nazwy obiektu. Od teraz będzie się on nazywał Marco Simoncelli World Circuit.

Luca Colaiacovo, Prezes Zarządu Santamonica SpA stwierdził: „Jesteśmy to winni pamięci Sic’a, jego rodzinie oraz setkom tysięcy ludzi związanych ze sportem i mediami, którzy opowiedzieli się za takim posunięciem. Jesteśmy szczęśliwi i dumni że Misano będzie utożsamiane z Marco Simoncellim, wspaniałym sportowcem i wspaniałym człowiekiem.”

Oficjalny komunikat w tej sprawie znajdziecie na stronie toru.

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę