tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Marc Coma nie wystartuje w Dakarze

Marc Coma nie wystartuje w Dakarze

Autor: Łukasz "Boczo" Tomanek 2012.12.24, 11:02 Drukuj

W zeszłym tygodniu informowaliśmy was, że w związku z trwającą nadal rekonwalescencją Marca Comy po wypadku, który zaliczył w czasie Rajdu Maroka, istnieje szansa, nie wystartuje on w Dakarze. Informacje się potwierdziły podczas piątkowej konferencji, na której wystosowane zostało oficjalne oświadczenie o niedyspozycji zawodnika w przyszłorocznym rajdzie.

"Pracowaliśmy naprawdę ciężko z lekarzami i fizjoterapeutami do ostatnich chwil, ale musimy być realistami. Jeden z mięśni w moim ramieniu nadal sprawia mi problemy i utrudnia poruszanie. To logiczna konsekwencja i musimy być szczerzy w tej sytuacji" - powiedział zawiedziony Marc Coma.

"Oczywiście, jesteśmy zawiedzeni, że Marc nie może wystartować, ale zdrowie dla zawodników jest czymś absolutnie najważniejszym. Jeśli nie jest w 100% zdrowy, lepiej odpuścić Dakar 2013" - dodał menager KTM, Alex Doringer.

W zastępstwie za Comę pojedzie Amerykanin Kurt Caselli, który został już zarejestrowany do rajdu. Z kolei taki rozwój sytuacji zostawia przed Cyrilem Despresem otwartą furtkę do wygranej. Życzymy Marcowi Comie szybkiego powrotu do pełni sił i mamy nadzieję, że w Dakarze 2014 będzie mógł wystartować w 100% sprawny.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę