tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Marc Coma nie wystartuje w Dakarze
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Marc Coma nie wystartuje w Dakarze

Autor: Łukasz "Boczo" Tomanek 2012.12.24, 11:02 Drukuj

W zeszłym tygodniu informowaliśmy was, że w związku z trwającą nadal rekonwalescencją Marca Comy po wypadku, który zaliczył w czasie Rajdu Maroka, istnieje szansa, nie wystartuje on w Dakarze. Informacje się potwierdziły podczas piątkowej konferencji, na której wystosowane zostało oficjalne oświadczenie o niedyspozycji zawodnika w przyszłorocznym rajdzie.

"Pracowaliśmy naprawdę ciężko z lekarzami i fizjoterapeutami do ostatnich chwil, ale musimy być realistami. Jeden z mięśni w moim ramieniu nadal sprawia mi problemy i utrudnia poruszanie. To logiczna konsekwencja i musimy być szczerzy w tej sytuacji" - powiedział zawiedziony Marc Coma.

NAS Analytics TAG

"Oczywiście, jesteśmy zawiedzeni, że Marc nie może wystartować, ale zdrowie dla zawodników jest czymś absolutnie najważniejszym. Jeśli nie jest w 100% zdrowy, lepiej odpuścić Dakar 2013" - dodał menager KTM, Alex Doringer.

W zastępstwie za Comę pojedzie Amerykanin Kurt Caselli, który został już zarejestrowany do rajdu. Z kolei taki rozwój sytuacji zostawia przed Cyrilem Despresem otwartą furtkę do wygranej. Życzymy Marcowi Comie szybkiego powrotu do pełni sił i mamy nadzieję, że w Dakarze 2014 będzie mógł wystartować w 100% sprawny.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę