tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Marc Coma Mistrzem Świata w Rajdach Cross Country
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Marc Coma Mistrzem Świata w Rajdach Cross Country

Autor: Beavis 2014.10.15, 14:00 Drukuj

Sześciokrotny Mistrz Świata dokłada kolejny tytuł do kolekcji.

Jeżdżący dla fabrycznego zespołu KTMa Hiszpan Marc Coma zobył kolejny tytuł Mistrza Świata. Wygrana w zakończonym w zeszłym tygodniu Rajdzie Maroka, przypieczętowała już 6. tytuł Comy w rajdowej serii Mistrzostw Świata. Coma to także pięciokrotny zwycięzca Rajdu Dakar i jeden z najbardziej utytułowanych zawodników maratońskich.

Wiedzieliśmy, że Rajd Maroka będzie najcięższym w sezonie, więc postanowiliśmy nie podejmować zbyt dużo ryzyka i chronić tytuł. W jednym tygodniu miałem swoje 38. urodziny, wygrałem Rajd Maroka i zostałem Mistrzem Świata - to niesamowite uczucie. Zostanie sześciokrotnym Mistrzem Świata to nic prostego, jest za tym masa bardzo ciężkiej pracy - podsumował na mecie Marc Coma.

Przypominamy, że Mistrzem Świata Juniorów został Polak, Jakub Piątek.

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę