tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Marc Coma Mistrzem wiata w Rajdach Cross Country
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Marc Coma Mistrzem wiata w Rajdach Cross Country

Autor: Beavis 2014.10.15, 14:00 Drukuj

Sześciokrotny Mistrz Świata dokłada kolejny tytuł do kolekcji.

Jeżdżący dla fabrycznego zespołu KTMa Hiszpan Marc Coma zobył kolejny tytuł Mistrza Świata. Wygrana w zakończonym w zeszłym tygodniu Rajdzie Maroka, przypieczętowała już 6. tytuł Comy w rajdowej serii Mistrzostw Świata. Coma to także pięciokrotny zwycięzca Rajdu Dakar i jeden z najbardziej utytułowanych zawodników maratońskich.

NAS Analytics TAG

Wiedzieliśmy, że Rajd Maroka będzie najcięższym w sezonie, więc postanowiliśmy nie podejmować zbyt dużo ryzyka i chronić tytuł. W jednym tygodniu miałem swoje 38. urodziny, wygrałem Rajd Maroka i zostałem Mistrzem Świata - to niesamowite uczucie. Zostanie sześciokrotnym Mistrzem Świata to nic prostego, jest za tym masa bardzo ciężkiej pracy - podsumował na mecie Marc Coma.

Przypominamy, że Mistrzem Świata Juniorów został Polak, Jakub Piątek.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr