tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Madmax Streetfighter - motocykl z silnikiem turbinowym NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Madmax Streetfighter - motocykl z silnikiem turbinowym

Autor: Alonzo 2016.03.20, 01:18 7 Drukuj

Motocykl wkęcający się na obroty to najpiękniejszy dźwięk na świecie. Brzmieniu silnika towarzyszy ogromny skok adrenaliny. W tym zajawisku jest coś, co czyni nas pierwotnymi brutalami, dotykającymi swoich najbardziej prymitywnych instynktów. Nie przypadkiem mówi sie "brutalny odgłos wydechu".

To, co towarzyszy motocyklowi z silnikiem turbinowym, nie daje się opisać słowami. To trzeba zobaczyć, usłyszeć i wyobrazić sobie, co ja bym czuł, odkręcając manetkę w czymś takim:

 

 

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 4
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę