tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Le Mans 24 - zapraszamy na relację NAS Analytics TAG
2019 12 02 KTM Power Shopping billboard
NAS Analytics TAG

Le Mans 24 - zapraszamy na relację

Autor: BadYunior 2007.04.20, 09:26 1 Drukuj

Polska załoga wyjeżdża na 24-godzinny wyścig na torze w Le Mans. Wyjeżdżamy z nimi, aby relacjonować dla was wydarzenia na torze.

Już 21 kwietnia wystartuje jeden z najbardziej prestiżowych motocyklowych wyścigów długodystansowych w Mistrzostwach Świata Endurance. Na torze w Le Mans wystąpi polski zespół w składzie:
- Irek Sikora
- Alek Lubelski
- Andrzej Pawelec

NAS Analytics TAG

Nasza redakcja podąży za polskim zespołem do Francji, aby na bieżąco informować was o tym, co się dzieje na torze. Przedsmak tego, jak prezentują się nowe Yamahy R1 polskiego zespołu, można znaleźć w naszej - jeszcze świeżej - relacji z treningów zespołu w Walencji

W tym roku wyścig jest jubileuszowy, będzie to bowiem 30 rocznica, odkąd prowadzone są takie rozgrywki na torze we Francji. Ponieważ każdy okrągły jubileusz dodatkowo mobilizuje wszystkich startujących, bezpardonową walkę zapowiada Suzuki - zeszłoroczny zwycięzca serii Endurance. Podobne plany ma Yamaha, zwycięzca w 2005 roku na torze w Le Mans. Mocne wejście chce pokazać także team BMW, który po raz pierwszy oficjalnie wystąpi w zawodach. Wszystkie te zapowiedzi wróżą niezapomnianą walkę.

Oprócz najnowszych maszyn, walkę na torze zapowiadają zawodnicy, którzy wystąpią na motocyklach klasycznych, wyprodukowanych w latach 1974-1984. Organizatorzy już ogłosili występy na torze takich gwiazd, jak Carlos Lavado, James Whitman czy Nail Mackenzie.

Polski zespół przygotowywał się do startu w LeMans między innymi na torze w Walencji. Zawodnicy bardzo intensywnie testowali swoje nowe motocykle Yamaha R1 w czasie marcowych treningów Yamahy w Hiszpanii. Sprawdzane były najnowsze rozwiązania Wallrav w zakresie ochrony motocykli w czasie wypadku (crash pady) oraz systemy zmiany biegów i podnóżków. Kierowcy testowali także takie ustawienia motocykli, które będą pasowały im wszystkim, bowiem każda zmiana jakichkolwiek ustawień w czasie wyścigu powoduje stratę czasu. W tej chwili pozostaje nam już tylko odliczanie czasu pozostałego do wyścigu oraz trzymanie kciuków za polską załogę w Le Mans.

Polskiej ekipie życzymy powodzenia, a was już w tej chwili zapraszamy na naszą relację z tej niezwykłej imprezy. Jednocześnie zapewniamy, że nie jest to jedyny rarytas, jaki przygotowaliśmy dla was na ten rok, jeżeli chodzi o wyjątkowe światowe serie wyścigowe. Już w czerwcu będziemy relacjonować wydarzenia z Wyspy Man, w trakcie 100-lecia Tourist Trophy oraz popisy takich gwiazd, jak: Travis Pastrana, Chris Pfeiffer, Bartosz Obłucki, Ronnie Renner, David Knight, Cyril Despres, Juha Salminen, Jeremy McGrath, Giovanni Sala, Samuli Aro, czy Darryl Curtis w trakcie Erzbergrodeo XIII.

irek valencja
wallrav warsztat valencja
NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
andrzej pawelec yamaha
andrzej valencja
irek sikora yamaha
pawelec valencja
sikora valencja
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę