tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Knox Biomech - biomechaniczna ochrona dłoni
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Knox Biomech - biomechaniczna ochrona dłoni

Autor: Piotr Jędrzejak 2010.02.16, 11:34 1 Drukuj

Knox Biomech są to inspirowane sportem rękawice motocyklowe. Posiadają one jedyny w swoim rodzaju ochraniacz kostek, który wykonany został z twardej, przeźroczystej obudowy, gdzie zamknięto miękki pochłaniacz siły uderzenia w postaci żelu w strukturze plastra miodu. Kiedy dłoń jest zaciśnięta i występuje uderzenie, żel rozszerza się i wypełnia całą przestrzeń obudowy, tworząc idealną ochronę dla rąk kierowcy.

Ochraniacz śródręcza „Metapod" posiada ten sam system wypełnienia żelem w kształcie plastra miodu. Na palcach z kolei zamontowano dyskretne, wymodelowane, plastikowe slidery. Specjalny materiał zawierający ceramiczne kostki, chroni kciuka i boczną stronę małego palca. Na spodzie dłoni zastosowano używany już przez Knoxa system ochrony dolnej części dłoni - SPS. Tym razem inspirowany sportem, SPS został dodatkowo wzmocniony sliderem nadgarstka. Wytrzymała skóra kangura obejmuje powierzchnię wnętrza dłoni i palców.

Unikalny system zapinania rękawiczek - Knox Boa, żyłkami z regulacją napięcia opina boczne ochraniacze nadgarstka. Obsługa zapięcia jest bardzo prosta. Pokrętło przekręca się w prawo, aby rękawice się zacieśniły, natomiast w celu poluzowania, wystarczy pociągnąć mechanizm do góry.

Cechy Knox Biomech:
-
Twardy, przeźroczysty ochraniacz kostek z wkładem żelowym.
- Ochraniacz śródręcza Metapod z wypełnieniem żelowym.
- Dyskretne slidery na palcach.
- Sportowy system Knox SPS.
- Slider nadgarstka.
- Zapięcie Knox Boa.
- Skóra kangura na wewnętrznej części rękawiczek.
- Specjalny materiał z technologią ceramicznych kostek.
- Nici w płaszczu poliestrowym, poprawiające wytrzymałość i sprężystość.
- Najwyższej jakości komfort i dopasowanie.

Rękawice Knox Biomech dostępne będą w rozmiarach od XS do XXL, w kolorach czarnym, czerwonym oraz niebieskim. Premiera rękawiczek odbędzie się na II Ogólnopolskiej Wystawie Motocykli i Skuterów w dniach 19-21. lutego w Warszawie. Wtedy również poznamy cenę nowego produktu Knoxa.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę