tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kingway - sezon 2010 z nową siłą
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Kingway - sezon 2010 z nową siłą

Autor: Informacja prasowa 2010.02.12, 16:50 28 Drukuj

Ku zadowoleniu nowych klientów i rozczarowaniu konkurencji, największy importer chińskich pojazdów jedno i dwuśladowych nie wycofuje się z gry - wręcz przeciwnie. Nadchodzące tygodnie pokażą, że Kingway łatwo się nie poddał i nie wycofał z polskiego rynku. Nowości rynkowe, plany sportowe to tylko niektóre z wielu aktywności, jakie Firma Kingway planuje na nadchodzący sezon.

Wszechobecny w 2009 roku kryzys gospodarczy dotknął wielu producentów, importerów i sprzedawców. W szczególności dotyczyło to branży motoryzacyjnej. Wielu wykruszyło się, a co silniejsi zacisnęli pasa i udało im się wytrwać.

Najbliższe, inaugurujące sezon spotkanie z firmą Kingway, planowane jest już od dawna, a odbędzie się ono na II Ogólnopolskiej Wystawie Motocykli i Skuterów w Warszawie, w dniach 19-21. lutego.

Zbigniew Skrzypczyk - prezes Kingway Motor Poland:

"Miniony sezon, pomimo złej sytuacji rynkowej, był dla nas pozytywnym zaskoczeniem. W okresie od stycznia do grudnia 2009 udało nam się sprzedać łącznie  41 328 pojazdów. To mniej, niż zakładaliśmy pod koniec 2008 roku, ale i tak liczba ta stawia naszą firmę na miejscu lidera w sektorze sprzedaży pojazdów importowanych do Polski. Zeszły rok pokazał, że dzięki dobrej polityce i konsekwentnym realizowaniu strategii wizerunkowej, możemy utrzymać pozycję nr. 1. Mamy nadzieję, że rozpoczynający się właśnie sezon będzie pomyślny i owocny w nowe rynki zbytu. Planujemy kolejną ekspansję terytorialną, nie oddając jednak palmy pierwszeństwa konkurencji."

Oprócz kilku nowości, jakimi będzie chciał zaskoczyć Kingway na najbliższych targach, jest kontynuacja obranej w zeszłym sezonie drogi wizerunkowej w sportach wyczynowych.

"Będziemy dalej obecni w tych miejscach, gdzie udało nam się odnieść sukcesy. Niebieskie barwy Kingway pojawią się w WMMP i w quadowych rajdach przeprawowych. Planujemy dalszą, rozpoczętą z rozmachem identyfikację marki Kingway z quadami sportowymi. Kto wie, może też pojawimy się w innych zawodach, nie mniej widowiskowych. Nie chciałbym jadnak teraz mówić o wszystkich planach. Nie byłoby zaskoczenia. Konkurencja nie śpi." - nad strategią marketingową i wizerunkową czuwać będzie podobnie jak w latach, ubiegłych Piotr Dusza - Dyrektor marketingu Kingway Motor Poland.

Sezon już niedługo zostanie rozpoczęty. Póki co, zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego stoiska numer 39A w kompleksie wystawienniczym MT Polska przy ulicy Marsa 56 w Warszawie, w dniach 19-21. lutego. Będziemy obecni w pełnym składzie Kingway Motor Poland, wraz z zaproszonymi na nasze stoisko gośćmi, którzy rozpoczną z nami i z Państwem nowy sezon.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 17
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę