tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kielce Bike Expo. Motocyklowy świat coraz szerzej uśmiecha się do rowerzystów Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Kielce Bike Expo. Motocyklowy świat coraz szerzej uśmiecha się do rowerzystów

Autor: Redakcja 2019.09.22, 20:50 Drukuj

Zakończyły się targi rowerowe Kielce Bike-Expo 2019. Dlaczego o tym piszemy? Ano dlatego, że zaskakująco wielu producentów odzieży i akcesoriów
motocyklowych zaczyna interesować się rynkiem rowerowym.

Nie bez przyczyny coraz więcej marek, kojarzonych dotąd stricte z motocyklami, zaczyna coraz szerzej uśmiechać się do rowerzystów. Po pierwsze powodem jest dynamiczny wzrost zainteresowania różnymi formami aktywności rowerowej. Po drugie zaś, wraz z rozwojem rynku jednośladów, rośnia także świadomość bezpieczeństwa wśród ich użytkowników.

NAS Analytics TAG

Proces ten przypomina nieco to, co dwadzieścia lat temu działo się w branży motocyklowej - kiedyś bikerom wystarczały kask, jeansowa kurtka i skórzane pantofle, dziś niemal wszyscy używają specjalistycznych ubrań. Podobnie rowerzyści - dziś trudno znaleźć kogoś, kto jeździ bez kasku, a i rowerowe zbroje i ortezy stają się standardem.

Na stoiskach kieleckich targów pojawiły się zatem takie marki odzieżowe jak Alpinestars (dystrybutor - Inter Cars) czy Dainese. Części i akcesoria rowerowe widać było na stoisku FF-Sport, który importuje także sporo części do motocykli, między innymi zawieszenia Ohlins. Ciekawą ofertę przedstawiła także firma CM Rider - między innymi układy hamulcowe EBC i blokady Avdrey.

Nie zabrakło również ofery znanej z motocyklówki firmy Leatt, produkującej kaski, gogle, rękawice, ortezy i zbroje do motocrossu. Dystrybutorem produktów Leatt jest firma Olek Motocykle.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę