tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kielce Bike Expo. Motocyklowy wiat coraz szerzej umiecha si do rowerzystw
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Kielce Bike Expo. Motocyklowy wiat coraz szerzej umiecha si do rowerzystw

Autor: Redakcja 2019.09.22, 20:50 Drukuj

Zakończyły się targi rowerowe Kielce Bike-Expo 2019. Dlaczego o tym piszemy? Ano dlatego, że zaskakująco wielu producentów odzieży i akcesoriów
motocyklowych zaczyna interesować się rynkiem rowerowym.

Nie bez przyczyny coraz więcej marek, kojarzonych dotąd stricte z motocyklami, zaczyna coraz szerzej uśmiechać się do rowerzystów. Po pierwsze powodem jest dynamiczny wzrost zainteresowania różnymi formami aktywności rowerowej. Po drugie zaś, wraz z rozwojem rynku jednośladów, rośnia także świadomość bezpieczeństwa wśród ich użytkowników.

NAS Analytics TAG

Proces ten przypomina nieco to, co dwadzieścia lat temu działo się w branży motocyklowej - kiedyś bikerom wystarczały kask, jeansowa kurtka i skórzane pantofle, dziś niemal wszyscy używają specjalistycznych ubrań. Podobnie rowerzyści - dziś trudno znaleźć kogoś, kto jeździ bez kasku, a i rowerowe zbroje i ortezy stają się standardem.

Na stoiskach kieleckich targów pojawiły się zatem takie marki odzieżowe jak Alpinestars (dystrybutor - Inter Cars) czy Dainese. Części i akcesoria rowerowe widać było na stoisku FF-Sport, który importuje także sporo części do motocykli, między innymi zawieszenia Ohlins. Ciekawą ofertę przedstawiła także firma CM Rider - między innymi układy hamulcowe EBC i blokady Avdrey.

Nie zabrakło również ofery znanej z motocyklówki firmy Leatt, produkującej kaski, gogle, rękawice, ortezy i zbroje do motocrossu. Dystrybutorem produktów Leatt jest firma Olek Motocykle.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr