tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kawasaki Zephyr 750 w wersji cafe racer NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Kawasaki Zephyr 750 w wersji cafe racer

Autor: Eristof 2010.02.04, 13:02 3 Drukuj

Duńska firma Wrench Monkees stworzyła ciekawy projekt motocykla dla fanów jednośladów typu cafe racer. Całe podwozie pojazdu pochodzi z dobrze znanego modelu Kawasaki Zephyr 750.
NAS Analytics TAG
Projektanci z Kopenhagi, podczas prac nad swoim motocyklem, skupili się głównie na aspektach wizualnych. Szprychowane koła obuto w opony o bardziej uniwersalnym bieżniku. W miejsce seryjnego tłumika wstawiono produkt marki Megatron, a klasyczną, jednoczęściową kierownicę zdemontowano na rzecz clip-onów. Do koszta trafiły również oryginalne wskaźniki, kanapa i filtr powietrza. Całość pomalowano na gustowny, czarny mat.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
Kawasaki Zephyr 750 Wrench Monkees big kawasaki zephyr
amortyzatro tyl Kawasaki Zephyr 750
Komentarze 3
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę