tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kawasaki Ninja 300R 2013 - pierwsze wrażenia NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Kawasaki Ninja 300R 2013 - pierwsze wrażenia

Autor: Michał Mikulski 2012.09.10, 12:05 20 Drukuj

Mamy za sobą kilka godzin spędzonych na następcy popularnej Ninji 250R – nowiutkim Kawasaki Ninja 300R. Czy zwiększenie pojemności i agresywniejszy design przekładają się na lepsze wrażenia z jazdy? Czy, a jeśli tak to, na ile pomógł rozwiert na 300cc? Na te i inne pytania staraliśmy się odpowiedzieć w trakcie naszego testu, który jeszcze w tym tygodniu pojawi się na stronach Ścigacz.pl.

Na szybko chcielibyśmy odpowiedzieć na nurtujące pytania, które pojawiły się na naszym facebookowym profilu. Jedną z pierwszych interesujących was kwestii była prędkość maksymalna. Spieszę poinformować fanów upalania do odcięcia, że mała Ninja rozpędza się do licznikowych 194 km/h, z założeniem, że szoferujący jest mojej postury (czytaj, wielkości średniej wielkości owczarka niemieckiego). Nie martwcie się, nawet więksi nie powinni mieć problemów z przekroczeniem 180 km/h. Ilość miejsca za sterami? Wystarczająca nawet dla pełnowymiarowych jeźdźców. Cena? Ciągle nie znamy.

Kawasaki Ninja 300R to o wiele więcej, niż tylko bardzo dobra dynamika. O ile więcej? Pełny raport z jazdy już wkrótce na www.scigacz.pl

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Zobacz również
Komentarze 6
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę