tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 KTM Track'N'Test w obiektywie
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

KTM Track'N'Test w obiektywie

Autor: Mariusz owicki 2009.04.27, 10:25 Drukuj

Jeśli nie da się trenować w Polsce, to trzeba emigrować

To, że w naszym kraju nie da się trenować jazdy motocyklem w cywilizowanych warunkach powoli staje się powszechnie akceptowalnym faktem. Co jeśli jednak chcesz pojeździć w bezpiecznych warunkach bez narażania się na wypadek, czy też strzał z fotoradaru?

NAS Analytics TAG

Po inauguracji w pierwszych dniach kwietnia , w ubiegłym tygodniu pełną parą ruszyły treningi KTMa z serii Track'N'Test. 21 i 22 kwietnia na torze Pannonia Ring zagościła całkiem mocna reprezentacja z Polski. W przypadku motocyklistów z południowej części naszego kraju jest to z pewnością bardzo sensowna oferta, szczególnie, że ceny uczestnictwa w imprezie są niższe, niż w przypadku treningów organizowanych w Polsce.

A co na miejscu? Oczywiście świetnie przygotowany tor, tradycyjnie znakomita organizacja, ogromne depo, punkty serwisowe, coś na ząb i do wypicia dostarczone przez KTMa. Przy tym bardzo miła atmosfera i znakomita pogoda. Czego chcieć więcej? Hm... węgierskiej wizy?

Za udostępnienie zdjęć serdecznie dziękujemy Michałowi Szaroniowi.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
KTM TNT Pannoniaring 2009 7KTM Track N Test Pannoniaring 2009 3
KTM Pannoniaring 2009 2KTM Pannoniaring 2009 3
KTM Pannoniaring 2009 7KTM Pannoniaring 2009 6
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr