tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 KTM Track'N'Test w obiektywie
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

KTM Track'N'Test w obiektywie

Autor: Mariusz Łowicki 2009.04.27, 10:25 Drukuj

Jeśli nie da się trenować w Polsce, to trzeba emigrować

To, że w naszym kraju nie da się trenować jazdy motocyklem w cywilizowanych warunkach powoli staje się powszechnie akceptowalnym faktem. Co jeśli jednak chcesz pojeździć w bezpiecznych warunkach bez narażania się na wypadek, czy też strzał z fotoradaru?

NAS Analytics TAG

Po inauguracji w pierwszych dniach kwietnia , w ubiegłym tygodniu pełną parą ruszyły treningi KTMa z serii Track'N'Test. 21 i 22 kwietnia na torze Pannonia Ring zagościła całkiem mocna reprezentacja z Polski. W przypadku motocyklistów z południowej części naszego kraju jest to z pewnością bardzo sensowna oferta, szczególnie, że ceny uczestnictwa w imprezie są niższe, niż w przypadku treningów organizowanych w Polsce.

A co na miejscu? Oczywiście świetnie przygotowany tor, tradycyjnie znakomita organizacja, ogromne depo, punkty serwisowe, coś na ząb i do wypicia dostarczone przez KTMa. Przy tym bardzo miła atmosfera i znakomita pogoda. Czego chcieć więcej? Hm... węgierskiej wizy?

Za udostępnienie zdjęć serdecznie dziękujemy Michałowi Szaroniowi.

NAS Analytics TAG
Zdjęcia
KTM TNT Pannoniaring 2009 7KTM Track N Test Pannoniaring 2009 3
NAS Analytics TAG
KTM Pannoniaring 2009 2KTM Pannoniaring 2009 3
KTM Pannoniaring 2009 7KTM Pannoniaring 2009 6
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę