tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 KTM 200 Duke 2012 - premiera w Malezji Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

KTM 200 Duke 2012 - premiera w Malezji

Autor: Piotr Jędrzejak 2011.09.09, 11:32 Drukuj

Europa może pomarzyć

Jak tylko 125 Duke, pierwsze dziecko związku KTMa z indyjskim Bajajem pojawiło się na rynku, rozpoczęły się spekulacje na temat większych niż 125 ccm pojemności. Plotki krążyły po świecie z regularnością japońskich pociągów, a ostatnio szef KTMa - Stefan Pierer oświadczył, że Duke 200 trafi do Indii w styczniu, a na 350 trzeba będzie poczekać jeszcze rok.

KTM mocno inwestuje teraz w Malezję w związku z czym to właśnie tam odbyła się premiera Duke'a 200. Impreza miała miejsce się w stolicy, w Kuala Lumpur, a motocykl prezentował premier kraju. Dwusetka ma dysponować mocą 22 KM, a poza tym jest sprzętem niemalże identycznym, co Duke 125. Cena nie jest jeszcze znana, ale mówi się, że w Malezji ma być niższa od Hondy CBR250R o 10-20 procent.

Pomarańczowi raczej nie planują wprowadzać Duka 200 na europejski rynek. Inaczej będzie z Dukem 350, który wejdzie do sprzedaży za około rok. Mimo tego, jak dowiedzieliśmy się w centrali KTMa na Europę Wschodnią, na listopadowych targach Eicma zobaczymy nowe modele.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę