tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 KTM 1290 Super Adventure nadjeda
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

KTM 1290 Super Adventure nadjeda

Autor: ukasz "Boczo" Tomanek 2014.08.14, 09:30 1 Drukuj

Witamy w KTM. Tam ilość koni mechanicznych nigdy nie jest wystarczająca. Informlowaliśmy już  Was o projekcie hiper-turystyka z silnikiem 1290 z Super Dukea, a teraz informujemy oficjalnie - sprzęt będzie się nazywał KTM 1290 Super Adventure. Generalnie, jeśli coś ma silnik z Super Księcia, bądźmy pewni, że powstanie sprzęt dla miłośników podróży, którzy lubią przemieszczać się ekstremalnie.

NAS Analytics TAG

Nie jest póki co pewne, ile mocy zostanie ze 180 KM Super Duke'a, ale skoro 1190 Adventure ma 148 KM, to z całą pewnością moc w Super Adventure będzie większa. Nie zdziwilibyśmy się, jeśi oscylowałaby na poziomie 170 KM. Do tego rzecz jasna pełny pakiet elektroniczny i możesz się ścigać z pociągiem TGV. Hmmmm...

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr