tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 KTM 1290 Super Adventure nadjeżdża NAS Analytics TAG
2019 11 01 SportUP MS SE Tauron Arena billboard
NAS Analytics TAG

KTM 1290 Super Adventure nadjeżdża

Autor: Łukasz "Boczo" Tomanek 2014.08.14, 09:30 1 Drukuj

Witamy w KTM. Tam ilość koni mechanicznych nigdy nie jest wystarczająca. Informlowaliśmy już  Was o projekcie hiper-turystyka z silnikiem 1290 z Super Dukea, a teraz informujemy oficjalnie - sprzęt będzie się nazywał KTM 1290 Super Adventure. Generalnie, jeśli coś ma silnik z Super Księcia, bądźmy pewni, że powstanie sprzęt dla miłośników podróży, którzy lubią przemieszczać się ekstremalnie.

NAS Analytics TAG

Nie jest póki co pewne, ile mocy zostanie ze 180 KM Super Duke'a, ale skoro 1190 Adventure ma 148 KM, to z całą pewnością moc w Super Adventure będzie większa. Nie zdziwilibyśmy się, jeśi oscylowałaby na poziomie 170 KM. Do tego rzecz jasna pełny pakiet elektroniczny i możesz się ścigać z pociągiem TGV. Hmmmm...

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę