tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Jest praca w BMW!
NAS Analytics TAG

Jest praca w BMW!

Autor: Ogłoszenie płatne 2016.01.21, 10:35 Drukuj

Jest praca dla motocyklisty! Dynamic Motors w Bydgoszczy poszukuje profesjonalisty do swojego działu motocyklowego.

Specjalista ds. Sprzedaży Motocykli
Miejsce pracy: Bydgoszcz

Opis stanowiska:

  • Bezpośrednia sprzedaż motocykli nowych oraz produktów finansowych (kredyt, leasing) w autoryzowanym salonie dealerskim BMW
  • Realizacja planów sprzedażowych oraz jakościowych
  • Przygotowanie ofert handlowych dla stałych oraz potencjalnych klientów
  • Obsługa procesu sprzedaży wg obowiązujących standardów i procedur
  • Aktywne poszukiwanie nowych szans sprzedażowych
  • Planowanie i terminowa realizację kontaktów z Klientami (CRM)
  • Dbałość o wizerunek firmy oraz najwyższą jakość obsługi
  • Dbałość o właściwą ekspozycję motocykli

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia min. średnie (mile widziane wykształcenie wyższe)
  • Doświadczenia w sprzedaży
  • Znajomości z zakresu technik sprzedaży i negocjacji
  • Znajomości rynku motocyklowego (dodatkowy atut)
  • Umiejętności aktywnej sprzedaży i pozyskiwania nowych klientów
  • Komunikatywności oraz wysokich umiejętności prezentacyjnych
  • Umiejętności budowania oraz utrzymywania długotrwałych relacji z Klientami
  • Gotowości do udziału w weekendowych wyjazdach i akcjach promocyjnych
  • Orientacji na Klienta i jego potrzeby
  • Zaangażowania, systematyczności oraz dobrej organizacji pracy
  • Wysokiej kultury osobistej
  • Prawa jazdy kat. A potwierdzonego kilkuletnim doświadczeniem
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń i premii zależny od osiąganych wyników
  • Pracę w przyjaznym i prężnie działającym zespole
  • System szkoleń personalnych i produktowych

Proszę o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres: praca(małpa)bmw-dynamicmotors.pl lub składanie w siedzibie firmy w Bydgoszczy, ul. Fordońska 264.

Zdję™cia

Polecamy

Aktualności

sklep Ścigacz

    na górę