tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Jest praca dla mechanika motocyklowego!
NAS Analytics TAG

Jest praca dla mechanika motocyklowego!

Autor: Ogłoszenie płatne 2015.03.16, 15:59 Drukuj

Warszawski dealer motocykli i samochodów Honda Plaza poszukuje pracownika na stanowisko mechanika motocyklowego.

Miejsce pracy:

Warszawa

Opis stanowiska:

  • wykonywanie przeglądów okresowych motocykli i ATV,
  • przeprowadzanie napraw motocykli i ATV,
  • przygotowywanie motocykli do sprzedaży,
  • transport motocykli.

Wymagania:

  • znajomość budowy i zasad eksploatacji motocykli i ATV,
  • umiejętność czytania ze zrozumieniem instrukcji serwisowych,
  • znajomość zagadnień związanych z elektryką będzie dodatkowym atutem,
  • dbanie o czystość stanowiska pracy,
  • czynne prawo jazdy kat. A i B.

Oferujemy:

  • motywujący system wynagrodzeń powiązany z wynikami,
  • stabilną pracę w największym w kraju salonie motocykli Honda,
  • możliwość realizacji pasji motocyklowej,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji.

Aplikacje (CV, ew. list motywacyjny i referencje) prosimy przesyłać na adres: karol.frindt(at)hondaplaza.pl.

Zastrzegamy sobie prawo, do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy również o załączenie do aplikacji następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Zdję™cia

Polecamy

Aktualności

sklep Ścigacz

    na górę