tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Jedyny męski drift, to drift motocyklem! Le Marseillais powraca!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Jedyny męski drift, to drift motocyklem! Le Marseillais powraca!

Autor: Damian Bazaniak 2019.03.11, 13:47 Drukuj

Stosunkowo niedawno od stuntridingu wydzieliła się dyscyplina, która polega na driftowaniu motocyklem. Mam nadzieję, że czytają nas jeszcze osoby, które pamiętają czasy, gdy Le Marseillais rządził we Francji. Te czasy mają szansę powrócić!

NAS Analytics TAG

Le Marseillais wyróżniał się swoim unikalnym stylem jazdy, a jego F4i wyglądała przy nim niczym pit bike. Le Marseillais, a właściwie Alexandre Tomaszek, powrócił do jazdy ekstremalnej, lecz wybrał właśnie drifting. Obecnie jeździ na specjalnie przygotowanej BMW S1000RR i radzi sobie wyśmienicie! Podziwiajcie!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę