tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Jak zapa pijanego kierowc
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Jak zapa pijanego kierowc

Autor: ukasz "Boczo" Tomanek 2014.02.05, 10:01 4 Drukuj

Media mainstramowe w ostatnim czasie nagle przyjrzały się bliżej problemowi pijanych kierowcy. Bo wcześniej najwyraźniej nikt nie wsiadał do fury po spożyciu. Damian, jeden z naszych czytelników zamieścił na naszej tablicy na Facebooku ciekawy materiał. Otóż Damian ma bardzo ciekawe hobby - łapie pijanych kierowców. Nie jest przedstawicielem żadnego organu sprawiedliwości. Po prostu nienawidzi kierowców wsiadających do samochodu po pijaku. Poniżej przedstawiamy Wam fragment z jego bloga:

NAS Analytics TAG

"Porusza się zygzakiem od prawej, do lewej strony jezdni. Jeszcze chwila i będzie masakra. Oczyma wyobraźni widzę czołowo wbijającego się Malucha w nadjeżdżający z naprzeciwka samochód. Dzwonię na Policję, wyjaśniam gdzie jestem, podaję numery rejestracyjne auta. Rozłączam się, ale jadę za nim dalej.Nagle auto skręca w prawo. Bez zastanowienia wyprzedzam go i zajeżdżam mu drogę tak, że auto wjeżdża do rowu. Z samochodu wypada pijaniusieńki kierowca, wiek około 50-ki. Pada przede mną na kolana i prosi, abyśmy go puścili. Pojedziemy do wioski, żona poda wódkę, zjemy coś - prosi. Mój kolega idzie do samochodu i wyciąga ze stacyjki kluczyki. Poczekamy razem na policję - informuję. Gość nie jest agresywny. Jest nas trzech, a on jeden. Dzwonię na Policję i mówię, że zatrzymałem kierowcę i podaję dokładne współrzędne. Co? Zatrzymał pan kierowcę? - dyspozytor wyraźnie zdziwiony krzyczy w słuchawkę. Po kilku minutach przyjeżdża radiowóz. Policjanci są mocno zdezorientowani. Gość miał ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Dwa miesiące później na rozprawie sędzina gratuluje nam wysokiej postawy obywatelskiej. Zatrzymany przez nas jegomość dostaje 2 lata, bez zawieszenia. Jechał bez prawa jazdy bo te, zostało mu zabrane pół roku wcześniej. Za to samo".

Całość możecie przeczytać tutaj

Mieliście podobne przeżycia? Komuś z Was udało się uniknąć tragedii? A może spotkaliście na trasie nietrzeźwego motocyklistę? Dajcie nam znać!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 3
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr