tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Jak wygląda proces spalania w cylindrze? NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Jak wygląda proces spalania w cylindrze?

Autor: Lovtza 2016.09.05, 15:29 1 Drukuj

Zastanawiałeś się jak wygląda proces zapłonu mieszanki w komorze spalania silnika spalinowego? W sieci znaleźć można było trochę filmów wykonanych różnymi metodami, ale to jeden z fińskich warsztatów pokazał jak wygląda to naprawdę. Płaski arkusz grubego i przejrzystego tworzywa sztucznego wykorzystany zamiast standardowej głowicy odsłania to, czego praktycznie nigdy nie widać…

NAS Analytics TAG

Jeśli natomiast zastanawiacie się dlaczego głowice waszych silników nie są wykonywane standardowo z tworzyw sztucznych, to poniższe wideo stanowi znaczącą część odpowiedzi na tak postawione pytanie:

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę