tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Isle of Man TT bez Camerona Donalda
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Isle of Man TT bez Camerona Donalda

Autor: Ania Jędrasiak 2009.06.08, 11:08 Drukuj

Wypadek podczas piątkowych treningów wykluczył Donalda z dalszej rywalizacji w Tourist Trophy 2009

TAS Suzuki Racing potwierdziło oficjalnie wycofanie się Camerona Donalda z tegorocznej edycji Isle of Man TT. Zawodnik podczas czwartkowej sesji na Mountain Circuit był najszybszy i uzyskał średni czas przejazdu na poziomie 131,457 mph! Niestety piątkowy trening okazał się bardzo pechowy dla Camerona. W okolicy Keppel Gate Donald wyjechał na trawę i zsuną się z motocykla. Spowodowało to przemieszczeni się lewego barku oraz lekki uraz pleców. Niestety wypadek wykluczył zawodnika z udziału w tegorocznej edycji Tourist Trophy.

Pogarszająca się od piątku pogoda na wyspie Man spowodowała, że nie odbył się planowany na sobotę wyścig Dainese Superbike TT. Rywalizacja w tej klasie została przełożona na poniedziałek. Zanim na trasę wyruszą zawodnicy, honorową rundę po Mountain Circuit wykona legenda wyścigów Giacomo Agostini. Około 13. na drogi wyspy Man wyjedzie również gwiazda MotoGP Valentiono Rossi.

uwaga wypadki a mg 0082
  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę