tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Intruzownia 2009 w Jastrowie
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Intruzownia 2009 w Jastrowie

Autor: Informacja prasowa 2009.09.11, 09:44 4 Drukuj

Jesienna Intruzownia pod patronatem Suzuki Motor Poland odbyła się w dniach 4-6. września w ośrodku wypoczynkowym „Leśnik” pod Jastrowiem . Na spotkanie stawili się właściciele Intruderów z całej Polski, a nawet z Holandii. Chęć osobistego poznania się z motocyklistami z Forum Intruder Polska , skłoniła wielu Intruzomaniaków do pokonania trasy liczącej nawet 500 km.

Na weekend zaplanowano wiele atrakcji. Piątek był dniem organizacyjnym, który zakończył się zabawą i grillem przy muzyce, gdzie motocykliści mieli wspaniałą okazję do nawiązania kontaktów. W sobotę niestety, z powodu deszczowej pogody, nie udało się wyjechać na ustalone wcześniej zwiedzanie okolicy. Dlatego wszyscy przespacerowali się po okolicy, między innymi do zburzonego w czasie II wojny mostu na Gwdzie. Po powrocie odbyło się wiele konkursów, takich jak: „Wolna jazda”, „Najbardziej przerobiony Intruder” czy „Najgłośniejszy Intruder”, a zwycięzcy i uczestnicy otrzymali upominki ufundowane przez Suzuki. Nowością na Intruzowni był pokaz elementów i akcesoriów przywiezionych przez uczestników spotkania, przydatnych do indywidualnego przerobienia motocykla. Drugi dzień zlotu również zakończył się wieczorną biesiadą.

NAS Analytics TAG

W niedzielę, od samego rana trwały przygotowania do powrotu, a każdy z uczestników potwierdził już swój udział w kolejnej, wiosennej edycji Intruzowni, która według wstępnych ustaleń odbędzie się w maju. Szczegółowe informacje będzie można znaleźć na stronie Grupy Motocyklowej Intruder Polska .

Jarek Norberczuk, założyciel forum:

„Już dzisiaj serdecznie zapraszam wszystkich na zlot miłośników Intruderów. Tyle pięknych maszyn w jednym miejscu to niesamowite widowisko, a każdy przejazd większą grupą zostawia niezapomniane wrażenia! Dodatkowo jest to niepowtarzalna okazja do wymiany doświadczeń, podpatrzenia interesujących rozwiązań i oczywiście poznania ludzi, z którymi nie można się nudzić.”


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Autor:klop 11/09/2009 20:38

Zdjęcia nie banglają ....

Odpowiedz
Autor: Irek 14/01/2010 14:53

już działają? gdzie?

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę