tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Inteligentna ładowarka NOCO Genius 5
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Inteligentna ładowarka NOCO Genius 5

Autor: News reklamowy 2021.06.25, 12:15 Drukuj

Każdy użytkownik motocykla, spotkał się kiedyś z sytuacją, że akumulator potrafił odmówić posłuszeństwa w najmniej dogodnym momencie. Już jesteś ubrany w strój na moto, znajomi czekają na ciebie w umówionym miejscu, przed wami piękny dzień i super trasa do pokonania. Jest tylko jeden mały problem, motocykl nie odpala, a spod kanapy słychać charakterystyczne klikanie przekaźnika. Przeklinasz w duchu, że nie odpaliłeś motocykla dzień wcześniej chociaż na próbę. Wiadomo brak czasu, wszędzie biegiem, no po prostu doba jest za krótka.

Nie załamujemy jednak rąk. Dostajemy się do akumulatora i sięgamy na półkę po prostownik. Fajnie gdyby był automatyczny i na dodatek potrafił wystartować z ładowaniem już od 1 Volta, bo akumulator siedzi na amen. Już nawet przekaźnik nie cyka, a zegary ciemne jak noc. Nie wiesz jaki masz rodzaj akumulatora... Też nic nie szkodzi, bo prostownik NOCO Genius 5 jest w stanie naładować każdy rodzaj baterii. Wielofunkcyjna konstrukcja, która umożliwia ładowanie na więcej sposobów. Bez wysiłku ładuje akumulatory o różnych napięciach (akumulatory kwasowo-ołowiowe i litowo-jonowe 6 V i 12 V), chemiczne (żelowe, bezobsługowe i AGM) do pojemności 120 Ah. Genius 5 wykorzystuje technologię przełączania trybu wysokiej częstotliwości, aby wydajnie przekształcać prąd zmienny w bezpieczną moc prądu stałego do ładowania akumulatora. Wbudowany mikrokomputer precyzyjnie kontroluje ładowanie, aby zminimalizować straty mocy. Nowy zintegrowany czujnik termiczny automatycznie monitoruje i dostosowuje cykl ładowania w oparciu o wahania temperatury otoczenia, ograniczając ryzyko niedoładowania lub przeładowania, zapewniając dokładniejszą i w pełni naładowaną baterię. Unika niedoładowania w chłodne dni i pozwala uniknąć nadmiernego ładowania w czasie upałów.

Wreszcie, to ładowarka, która od początku do końca jest całkowicie automatyczna. Brak specjalnych trybów, nie jest wymagana wiedza techniczna. Genius 5 bezpiecznie naładuje każdą baterię. Wykrywa uszkodzone akumulatory i intuicyjnie je naprawia. Aktywnie monitoruje pod kątem długoterminowej konserwacji baterii i wydłuża jej żywotność. System ten pozwala na ciągłą pracę bez ingerencji użytkownika i zapewnia zerowe ryzyko przeładowania baterii.

Wskazane jest regularne używanie Noco Genius 5, zawsze kiedy odstawisz motocykl na dłużej niż kilka dni. Dzięki niemu możesz uniknąć co sezonowych wydatków na nowy akumulator oraz zminimalizować ryzyko uszkodzenia regulatora napięcia, który może poważnie pokrzyżować ci plany wakacyjne ze względu na dostępność tej części w serwisie.

Życzymy wam zawsze sprawnego motocykla i pełnego akumulatora. Chociaż dobrze wiemy, że pełny zbiornik paliwa jest zawsze milej widziany.

Ładowarka NOCO Genius 5 dostępna jest między innymi w sieci I’M Inter Motors.


Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

NAS Analytics TAG
Zobacz również

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę