tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Indoor Enduro 2011 - wstępny harmonogram
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Indoor Enduro 2011 - wstępny harmonogram

Autor: Eristof 2010.08.06, 12:15 1 Drukuj

Międzynarodowa Federacja Motocyklowa (FIM) ogłosiła wstępny harmonogram przyszłorocznego cyklu Pucharu Świata w Halowym Enduro. Pierwsze zawody odbędą się jesienią tego roku, a dokładnie 20. listopada w Genui (Włochy). Niespełna dwa miesiące później, 15. stycznia najlepszych kierowców tej dyscypliny sportu podziwiać będą mogli brazylijscy kibice, ale na informację o dokładnej lokalizacji imprezy będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Kolejne dwie rundy gościć będą na ziemiach Hiszpanii – 6. lutego w Barcelonie oraz 27. lutego w Vigo. Finał zaplanowano na 5. marca w stolicy Portugalii, Lizbonie.

Poprzednia edycja Halowego Pucharu Świata przyniosła nam wiele emocjonujących i radosnych chwil. Wszystko za sprawą Tadka Błażusiaka, który już w przedostatniej rundzie w Vigo zapewnił sobie zwycięstwo w całej serii IEWC 2010. Trzymamy kciuki, aby Taddy w nadchodzącym sezonie w równie pięknym stylu obronił ten cenny tytuł.

Taddy Blazusiak Halowy Puchar Swiata Enduro Hiszpania
  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę