tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 IV Runda Mistrzostw Polski Strefy Północnej
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

IV Runda Mistrzostw Polski Strefy Północnej

Autor: Informacja prasowa 2016.06.16, 08:44 Drukuj

W dniu 12.06.16 na torze w Borkowie zawodnicy KTMSKLEP.PL/MX KOWLASKI KIDS TEAM rywalizowali podczas IV Rundy Mistrzostw Polski Strefy Północnej. Pierwsza na tor wyjechała klasa MX65. Trening kwalifikacyjny to szybka jazda #84 Jakuba Kowalskiego, który uzyskał drugi czas. #132 Mikołaj Białecki był trzeci, #23 Artur Gałuszka był piąty a #70 Igor Lemańczyk szósty. W pierwszym wyścigu młodzi riderzy naszego teamu stoczyli zaciętą walkę o miejsca 2-4. Ostatecznie drugie miejsce zajął Mikołaj Białecki, trzeci był Jakub Kowalski, który do końca odpierał ataki Artura Gałuszki. Igor Lemańczyk po ambitnej pogoni odrabiał straty spowodowane upadkiem i ostatecznie ukończył wyścig na dziewiątym miejscu.

W drugim wyścigu #23 Artur Gałuszka zdecydowanie wygrał start i przewodził stawce zawodników. Ostatecznie zakończył wyścig na trzecim miejscu z najlepszym czasem okrążenia dnia, tocząc do końca walkę z #132 Mikołajem Białeckim o drugą lokatę. #84 Jakub Kowalski przyjechał szósty a #70 Igor Lemańczyk ósmy. W końcowej klasyfikacji zawodów Mikołaj Białecki był drugi, Artur Gałuszka trzeci, Jakub Kowalski czwarty a Igor Lemańczyk ósmy. W klasie MX85 nasz team reprezentował #64 Mateusz Szafrański. Równa jazda tego zawodnika przyniosła siódmy czas kwalifikacji, siódme miejsce w obu wyścigach i ostatecznie siódmą lokatę w klasyfikacji generalnej zawodów.

NAS Analytics TAG

Klasa MX2 Junior to powrót do ścigania w strefie #303 Artura Sikory. Pierwsze wyścigi po kontuzji ręki to siódme miejsce w kwalifikacjach i ta sama lokata w pierwszym wyścigu. Drugi wyścig to wywalczone piąte miejsce - w ogólnej klasyfikacji zawodów miejsce piąte. Cieszy dobra i ambitna jazda naszych zawodników, a także robione dzięki systematycznym treningom postępy. Trzeba zaznaczyć, że kolegów z teamu dopingował rehabilitujący się po kontuzji ręki #800 Filip Rogowski.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę