tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 IV Runda Mistrzostw Polski Strefy Północnej

IV Runda Mistrzostw Polski Strefy Północnej

Autor: Informacja prasowa 2016.06.16, 08:44 Drukuj

W dniu 12.06.16 na torze w Borkowie zawodnicy KTMSKLEP.PL/MX KOWLASKI KIDS TEAM rywalizowali podczas IV Rundy Mistrzostw Polski Strefy Północnej. Pierwsza na tor wyjechała klasa MX65. Trening kwalifikacyjny to szybka jazda #84 Jakuba Kowalskiego, który uzyskał drugi czas. #132 Mikołaj Białecki był trzeci, #23 Artur Gałuszka był piąty a #70 Igor Lemańczyk szósty. W pierwszym wyścigu młodzi riderzy naszego teamu stoczyli zaciętą walkę o miejsca 2-4. Ostatecznie drugie miejsce zajął Mikołaj Białecki, trzeci był Jakub Kowalski, który do końca odpierał ataki Artura Gałuszki. Igor Lemańczyk po ambitnej pogoni odrabiał straty spowodowane upadkiem i ostatecznie ukończył wyścig na dziewiątym miejscu.

W drugim wyścigu #23 Artur Gałuszka zdecydowanie wygrał start i przewodził stawce zawodników. Ostatecznie zakończył wyścig na trzecim miejscu z najlepszym czasem okrążenia dnia, tocząc do końca walkę z #132 Mikołajem Białeckim o drugą lokatę. #84 Jakub Kowalski przyjechał szósty a #70 Igor Lemańczyk ósmy. W końcowej klasyfikacji zawodów Mikołaj Białecki był drugi, Artur Gałuszka trzeci, Jakub Kowalski czwarty a Igor Lemańczyk ósmy. W klasie MX85 nasz team reprezentował #64 Mateusz Szafrański. Równa jazda tego zawodnika przyniosła siódmy czas kwalifikacji, siódme miejsce w obu wyścigach i ostatecznie siódmą lokatę w klasyfikacji generalnej zawodów.

Klasa MX2 Junior to powrót do ścigania w strefie #303 Artura Sikory. Pierwsze wyścigi po kontuzji ręki to siódme miejsce w kwalifikacjach i ta sama lokata w pierwszym wyścigu. Drugi wyścig to wywalczone piąte miejsce - w ogólnej klasyfikacji zawodów miejsce piąte. Cieszy dobra i ambitna jazda naszych zawodników, a także robione dzięki systematycznym treningom postępy. Trzeba zaznaczyć, że kolegów z teamu dopingował rehabilitujący się po kontuzji ręki #800 Filip Rogowski.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę