tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 I'M Inter Motors Toruń: pełna oferta najlepszych marek

I'M Inter Motors Toruń: pełna oferta najlepszych marek

Autor: Materiał reklamowy 2018.04.23, 09:46 Drukuj

Toruńscy motocykliści mają jeden pewny adres, pod którym zawsze znajdą najwyższej jakości odzież i akcesoria. Salon I’M Inter Motors na Grudziądzkiej to miejsce prowadzone przez pasjonatów, dysponujące pełną ofertą najlepszych produktów.

Oddział I’M Inter Motors w Toruniu mieści się w kompleksie budynków Inter Cars, zlokalizowanym przy ul. Grudziądzkiej 114. Jest to główna trasa przelotowa w tym mieście, biegnąca w ciągu drogi krajowej nr 91. Do salonu łatwo więc trafić z każdej strony Torunia - wystarczy w odpowiednim miejscu skręcić i przejechać przez stację benzynową BP. Obiekt dysponuje dużym parkingiem na kilkanaście samochodów lub odpowiednio więcej motocykli.

Sklep otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18, a w sobotę od 8 do 14. Na świeżo odnowionej powierzchni 125 metrów kwadratowych znajdziecie kaski, odzież i akcesoria najważniejszych producentów na rynku motocyklowym, m.in. Shark, Nolan, Alpinestars, Ixon, Macna, Adrenaline, Ispido, Puma, Shoei, Oxford i Abus. Wszystko to w pełnej gamie modeli i rozmiarów. Można tu również zamówić części zamienne oraz profesjonalne oleje i chemię Castrol oraz Motul.

Salon I’M Inter Motors w Toruniu posiada w stałym katalogu ponad 3000 pozycji. Dużym wzięciem cieszą się zwłaszcza kurtki i kombinezony skórzane Alpinestars,Ixon i Macna. Także miłośnicy tekstyliów znajdą bogatą ofertę zestawów odzieży turystycznej czy komplety bielizny termoaktywnej Adrenaline. Tak jak w każdym salonie sieci, znajdziecie tu również dobrze wyposażony kącik offroadowy, zawierający odzież, buty, kaski, rękawice i buzery firm Fly Racing i Shoei.

Obsługa sklepu to pasjonaci jeżdżący na co dzień motocyklami, którzy doskonale rozumieją potrzeby klientów. Kierownikiem obiektu jest Darek Pollun, od lat będący fanem wszystkiego, co ma koła i silnik, którego wspierają Maciek oraz Ania. Maciek jest zawodnikiem klubu MXOTOPIT Toruń i na co dzień jeździ crossowym Suzuki RMZ 250. Ania z kolei wybrała turystyczną Yamahę TDM 850.

Salon w Toruniu jest częścią dużej sieci I’M Inter Motors, której filie znajdziecie w całej Polsce. Wszystkim placówkom przyświeca wspólna filozofia - chcą być nie tylko miejscami, w których zrobicie udane zakupy, ale także przyjazną przestrzenią dla każdego motocyklisty, który wpadnie tylko wypić kawę i pogadać. Jeśli na swojej trasie spotkacie nasze logo, wiedzcie, że zawsze jesteście mile widziani!

NAS Analytics TAG

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    na górę