tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Husqvarna FC250 Factory Racing - zapowied modeli 2016?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Husqvarna FC250 Factory Racing - zapowied modeli 2016?

Autor: Beavis 2015.04.14, 13:10 Drukuj

Fabryczny zespół Husqvarny z Motocrossowych Mistrzostw Świata podczas najbliższej rundy serii zaprezentuje nowy model.

W najbliższy weekend, podczas czwartej rundy Mistrzostw Świata w Motocrossie, Husqvarna zaprezentuje model FC250 Factory Racing. Tak jak i w przypadku KTM-a, jest to jasna zapowiedź zmian nadchodzących w przyszłych modelach szwedzkiej marki. Alexander Tonkov, zawodnik fabrycznego zespołu Husky, dosiądzie nowej FC podczas GP Europy pod koniec miesiąca.

NAS Analytics TAG

Po raz pierwszy odkąd KTM przejął Husqvarnę widać jednoznaczne zmiany względem bazowych motocykli austriackiej marki. W oczy rzuca się przede wszystkim ciekawe rozwiązanie dotyczące plastików. Osłony chłodnic zminimalizowano, zaś "boczki" to teraz długi panel ciągnący się pod sam korek paliwa. Z notki prasowej możemy wyczytać, że nowa FC posiada zmienioną geometrię podwozia. Jest węższa, lżejsza, a całość skoncentrowana na centralizacji masy. Niestety, poza ogólnikami, na chwilę obecną nie podano więcej detali.

Nie wiadomo także, czy Factory Racing będzie dostępne na rynku jako limitowana edycja, a może zmiany zobaczymy dopiero w modelach 2016 (a może nawet 2017). Ciężko też powiedzieć, czy Husky będzie realnie różnić się w nowych KTM-ów, które zostaną zaprezentowane już za kilka tygodni. Moim zdaniem tak: Stefan Pierer wielokrotnie potwierdzał, że chce odsunąć od siebie Husqvarnę i KTM-a nie tylko wizerunkowo.

Foto: Husqvarna

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr