tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Honda prezentuje nowy model: CTX700
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Honda prezentuje nowy model: CTX700

Autor: ukasz "Boczo" Tomanek 2013.02.08, 13:08 15 Drukuj

Honda właśnie zaprezentowała światu nowy motocykl. Jest nim CTX700 i jak nietrudno stwierdzić, jest on… cruiserem! Po spektakularnym sukcesie serii NC700 przyszedł czas na kolejne rozwinięcie oferty. CTX, co oznacza Comfort Technology Experience), jest motocyklem, który można zaliczyć do klasy cruiserów, ale nie są to cruisery typowe dla znaczenia tego słowa. Mamy tutaj do czynienia z modern cruiserem, nie pozbawionym technicznych rozwiązań i nowatorskiego podejścia.

NAS Analytics TAG

Motocykl bazuje na konstrukcji serii NC, co oznacza niską, kołyskową ramę i niemal leżący w niej silnik dwucylindrowy z NC700X/S o pojemności 670cc. Kluczowe aspekty to cruiserowy feeling, wysunięty w przód podnóżki wyciągnięta kierownica, wielkie wygodne siedzisko i przyjemność z jazdy. Powstaną dwa modele. Czarny na zdjęciach chyba nie rodzi wątpliwości czym będzie, natomiast czerwony zdaje się być kolejnym wcieleniem Hondy DN-01. W swoim czasie był to nowatorski projekt z wielką ceną. Być może teraz uda się za drugim podejściem. Honda mówi, że inspiracją w projektowaniu tych sprzętów był… Gold Wing. Ile w tym prawdy przekonamy się dopiero w 2014, bowiem najpierw CTX będą sprzedawane za oceanem, a dopiero za rok u nas.

Co o tym sądzicie? Wydaje się być to naturalnym posunięciem. Póki co, nie wiadomo, czy będą wersje z DCT, ale prawdopodobnie jest to dość realna opcja. Swoją drogą, chcielibyście zobaczyć przepotężne V4 z VFR1200F  w takiej formie?

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 12
Poka wszystkie komentarze
Autor:txa 08/02/2013 22:07

koszmar, taka firma....

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr