tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Honda Gymkhana w niedzielę w Radomiu!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

Honda Gymkhana w niedzielę w Radomiu!

Autor: Informacja prasowa 2012.07.05, 12:46 Drukuj

W niedzielę 8 lipca wszystkich zainteresowanych rywalizacją sportową połączoną z motoryzacją, Honda Poland zaprasza tor kartingowy w Radomiu na drugą w tym roku odsłonę imprezy „Honda Gymkhana”. Poza treningami i zaciętą rywalizacją w trakcie jazdy konkursowej, organizator zapewni mnóstwo atrakcji dla widzów. Liczne konkursy z nagrodami i zabawy dodatkowo umilą czas spędzony na „Honda Gymkhana”.

Dodatkowo rozgrywany będzie nowy konkurs „Honda GP8” na udostępnionych przez organizatora skuterach Vision 50. GP8 to zawody polegające na jak najszybszym pokonaniu pięciu ósemek pomiędzy dwoma pachołkami. Zwycięża ten, kto uzyska najlepszy łączny czas dwóch przejazdów. W Honda GP8 może wziąć udział każdy, kto posiada kartę motorowerową, prawo jazdy kategorii A1 lub po prostu ukończył 18 lat. Wyścig Honda GP8 poprzedzony zostanie kilkuminutowym instruktażem oraz jazdą próbną. Kaski dla zawodników oraz ochraniacze na łokcie i kolana zapewnia Honda Poland.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do kibicowania, a chętnych do udziału w imprezie „Honda Gymkhana”. Więcej szczegółów na www.honda.pl oraz u autoryzowanych dealerów motocykli Honda.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG
Zobacz również
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na górę