tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Honda Fun & Safety - impreza dla klientów dealerów Hondy
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Honda Fun & Safety - impreza dla klientów dealerów Hondy

Autor: Informacja prasowa 2012.07.19, 08:12 3 Drukuj

Kupiłeś motocykl w salonie Hondy i nie masz zbyt wiele okazji sprawdzić jak doskonale się prowadzi? Weź udział w Honda Fun & Safety!

W dniach 4-5 sierpnia, Honda Poland zaprasza wszystkich, którzy zakupili motocykle w autoryzowanej sieci dealerskiej Hondy na imprezę zorganizowaną na torze w Radomiu. Tutaj, w bezpiecznych warunkach, każdy z uczestników będzie miał okazję poczuć prawdziwą przyjemność z jazdy motocyklem Honda, a także poprawić własne umiejętności jazdy oraz nabrać pewności siebie za kierownicą.

Dodatkowo, swoje przejazdy, uczestnicy będą  mieli  możliwość obejrzeć na zdjęciach wykonanych podczas większości sesji. Materiał zdjęciowy będzie prezentowany i objaśniany jeszcze w trakcie imprezy.  W trakcie Honda Fun & Safety, dla zainteresowanych nowymi modelami, Honda Poland planuje również zorganizować jazdy testowe.

Udział w imprezie jest bezpłatny, a wszystkich chętnych zapraszamy do swoich dealerów Hondy. Więcej szczegółów na http://honda.pl/pl/motocykle/fun&safety.html

UWAGA! Ilość miejsc ograniczona.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę