tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Honda Crosstourer to motocykl sportowy? NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Honda Crosstourer to motocykl sportowy?

Autor: Łukasz „Boczo” Tomanek 2012.10.05, 08:41 3 Drukuj

Jak widać, biurokratyczny absurd nie jest domeną jedynie Polski. Aviva, największy ubezpieczyciel w Wielkiej Brytanii odmówił ubezpieczenia Hondy Crosstourer, chyba, że klient oficjalnie obieca, że nigdy nie będzie jeździł z pasażerem. Stało się tak ponieważ, uwaga, Honda Crosstourer została uznana przez ubezpieczyciela za… motocykl sportowy, który znajduje się na liście pojazdów, których nie można ubezpieczać, jeśli będą przewozić także pasażerów.

Rzeczniczka prasowa Avivy stwierdziła,  że przecież istnieją pewne sportowe klasy motocykli, które według ubezpieczyciela nie kwalifikują  się do ubezpieczenia jeśli jeździć będzie na nich pasażer. Chodzi o motocykle sportowe, a Crosstourer właśnie takim jest. Honda Crosstourer? Ten ogromny motocykl wielkości Gdynii, z wielką, dwumiejscową kanapą? Serio? Rozumiemy, że w obecnych czasach, kiedy producenci wypuszczają motocykle trudne do sklasyfikowania, można wpaść w lekką konsternację, ale bez przesady…

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 3
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę