tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Honda CRF250L i CRF250 Rally z dwiema wiecami na cylinder
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Honda CRF250L i CRF250 Rally z dwiema wiecami na cylinder

Autor: Janusz Bbenek 2019.08.05, 14:38 1 Drukuj

W sieci znalazły się szkice patentowe dotyczące modyfikacji silnika w Hondach CRF250L i CRF250 Rally. Dwie świece, zmodyfikowany wtrysk i nowa pompa paliwa mają podnieść wydajność, niezawodność i łatwość obsługi tych motocykli.

CRF250L i CRF250 Rally, dwie ćwierćlitrowe terenówki Hondy, to światowy przebój sprzedaży, zwłaszcza na tzw. rynkach wschodzących. Niewielka pojemność i związane z tym niskie spalanie i koszty serwisu, a przy tym wystarczające osiągi i znakomite zawieszenie o dużym skoku sprawiają, że modele te są często wybierane jako uniwersalne motocykle do codziennego użytku.

NAS Analytics TAG

W roku modelowym 2020 dojdzie usprawnienie w postaci dwóch świec zapłonowych w miejsce dotychczasowej jednej. Dzięki temu spalanie mieszanki w jednocylindrowym silniku będzie efektywniejsze. Oprócz poprawienia sprawności jednostki napędowej jest to również ukłon w stronę nadchodzącej normy emisji spalin Euro 5. Ujawnione szkice patentowe pokazują również zmodyfikowany układ wtryskowy i nową, mechaniczną pompę paliwa, która ma ułatwić serwisowanie maszyny.

Podwójna świeca zapłonowa to w tej klasie pojemnościowej raczej rzadkość, choć układ ten jest od dłuższego czasu stosowany przez indyjskiego Bajaja w maszynach z serii Pulsar.

CRF250-2-1024x738

CRF250-4-897x1024

CRF250-3-746x1024

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr