Honda CB 400 Four - Super Sport z lat 70.

Autor: M.B. 2017.03.18, 09:16 1 Drukuj

Ostatnio panuje wśród producentów motocykli moda na nowoczesne sprzęty klasyczne. Prosto z fabryk wyjeżdżają nowiutkie cuda techniki wyposażone w ABS, wtrysk paliwa, kontrolę trakcji, a wyglądające jak pojazdy sprzed czterdziestu lat. Zobaczcie jednego z protoplastów tego trendu, Honda CB 400 Four Super Sport z 1975 roku.

Cztery cylindry, układ wydechowy 4 w 1, rozrusznik nożny, stalowa rama, chromowane błotniki, szprychowane koła. Czy to motocykl nostalgiczny, czy klasyczny? Naprawdę trzeba się przyjrzeć, żeby upewnić się, że to maszyna wyprodukowana 42 lata temu… Bębnowy hamulec z tyłu, wielkie jak łapki na muchy kierunkowskazy, kopniak, gaźniki, absolutny brak elektroniki - japońska klasyka w najczystszej postaci. Nacieszcie swoje oczy widokiem tego wspaniale utrzymanego egzemplarza. Naprawdę jest na co popatrzeć…

Zdjęcia
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę