tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Honda Adventure Day już w ten weekend! NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Honda Adventure Day już w ten weekend!

Autor: Redakcja 2019.05.20, 13:06 Drukuj

Przejazdy najpiękniejszymi trasami Dolnego Śląska to główna, choć nie jedyna atrakcja imprezy Honda Adventure Day. Wydarzenie, które jest nową pozycją w kalendarzach polskich fanów marki Honda, zaplanowane jest na weekend 24-26 maja, a jego bazą będzie miejscowość Bardo Śląskie.

Nie ma lepszego sposobu na spędzenie majowego weekendu, niż wyjazd w atrakcyjny plener. Honda przygotowała propozycję prawie nie do odrzucenia. Nieważne, czy jeździsz motocyklem terenowym. czy szosowym. Na imprezie Honda Adventure Day na pewno znajdziesz odpowiednią trasę i spotkasz kompanów jeżdżących w twoim stylu!

NAS Analytics TAG

Bazą wydarzenia będzie ogród na tyle nieczynnego już zajazdu Złoty Lew w miejscowości Bardo Śląskie. Istnieje możliwość noclegu we własnych namiotach na terenie bazy lub skorzystania z okolicznej bazy hotelowej we własnym zakresie.

Przewidziane są trzy trasy:

1. Trasa turystyczna - rajd na orientację podkreślający walory turystyczne i widokowe Dolnego Śląska, przebiegający po wytyczonej trasie asfaltowej.

  • długość trasy to około 200 km wraz z zadaniami turystycznymi dla uczestników
  • wskazówki do trasy opracowane w sposób typowy dla roadbooka, w formie elektronicznej (telefon z androidem i iOS) lub papierowej

2. Trasa szutrowa - przejazd dojazdówkami Rajdu Tukan, ale bez obowiązku startu w odcinkach specjalnych. Przejazd po drogach polnych, szutrowych i duktach leśnych dopuszczonych do ruchu drogowego. Zalecane opony kostkowe.

  • długość trasy około 160km po drogach polnych, szutrowych i duktach leśnych dopuszczonych doruchu drogowego.
  • roadbook w formie elektronicznej (telefon z androidem i iOS), dla chętnych roadbook w wersji papierowej. Ślad trasy dla chętnych dostępny poprzez odpowiednie pliki w formatach GPS

3. Trasa off-road - łącznie około 160 km, start na odcinkach specjalnych Rajdu Tukan (OS-y łącznie ok 35- 40 km) wraz z dojazdami do OS po drogach polnych i duktach leśnych dopuszczonych do ruchu drogowego.Wymagane opony kostkowe.

  • roadbook w formie elektronicznej (telefon z androidem i iOS), dla chętnych roadbook w wersji papierowej
  • ślad trasy dostępny poprzez odpowiednie pliki w formatach GPS

Koszt uczestnictwa w imprezie Honda Adventure Day to 150 zł od kierowcy i 75 zł od pasażera lub kibica. Zapisy prowadzą autoryzowani dealerzy Hondy na terenie całego kraju.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę