tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Highlights Moto2 - wyścigi w San Marino NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Highlights Moto2 - wyścigi w San Marino

Autor: Piotr Jędrzejak 2011.09.08, 12:06 Drukuj

strony: 1 2 3

Przed minionym weekendem zawodnicy Motocyklowych Grand Prix musieli wrócić z USA i pojawić się w San Marino. Zaledwie tydzień po rundzie na Indianapolis karuzela MotoGP przybywa na tor Misano.

Klasa sześćsetek jak zwykle daje ogromną dawkę emocji. Tutaj walka o pozycję lidera i dużo wyprzedzeń jest od samego startu. Górą ze wszystkiego wychodzi Marc Marquez, wyrabiając sobie nawet przewagę, ale goniący go Stefan Bradl i Andrea Iannone tak zaciekle walczą, że prawie doganiają lidera.

strony: 1 2 3

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę