tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Grausam & Mańkowski Honda Racing Team NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Grausam & Mańkowski Honda Racing Team

Autor: Informacja prasowa 2008.04.01, 10:41 7 Drukuj

Właśnie dowiedzieliśmy się o powstaniu nowego, dwuosobowego zespołu wyścigowego: Grausam & Mańkowski Honda Racing Team

W najbliższym czasie Sławomir Grausam i Daniel Mańkowski wystartują w serii Motocyklowych Mistrzostw Polski, a także w Mistrzostwach Europy Alpe Adria Cup oraz Mistrzostwach Europy UEM. Sezon 2008 i 2009 będzie sezonem przygotowań do planowanych startów jednego z zawodników teamu w WORLD SUPERBIKE CHAMPIONSCHIP (WSBK) w 2010 roku.

Jak sami mówią: Idea powstania zespołu narodziła się całkiem niedawno, kiedy to nasze starty w sezonie 2008 stanęły pod wielkim znakiem zapytania. Rozmowy z naszymi dotychczasowymi partnerami zakończyły się niepowodzeniem i wtedy zdecydowaliśmy się na powołanie nowego zespołu Grausam & Mańkowski Honda Racing Team. Możliwe okazało się to jedynie przy wielkim wsparciu i zaangażowaniu Sales Managera firmy Honda Poland - Jakuba Rymkiewicza. Dzięki jego pomocy i zaangażowaniu (zresztą nie po raz pierwszy) mamy możliwość zbudowania profesjonalnego teamu. Liczymy na owocną i długoletnią współpracę z Jakubem Rymkiewiczem i Hondą Poland.

Naszym celem jest zbudowanie mocnego zespołu, który zaistnieje na arenie międzynarodowej. W sezonie 2009 planujemy również zająć się młodymi i utalentowanymi zawodnikami. Nie tracimy nadziei, mimo iż czasu zostało nam nie wiele i w jeden miesiąc musimy zrobić to, co inne zespoły robią przez 6 - 7 miesięcy. Receptą na sukces w naszym przypadku może być tylko wytężona i ciężka praca. Poznaliśmy się jeżdżąc w zeszłym roku w jednym zespole, również wtedy opiekował się nami Jakub Rymkiewicz. Wszyscy doskonale się znamy i potrafimy razem współpracować.

Mimo iż mamy w pewien sposób sprecyzowane plany na sezon 2008 to jednak jesteśmy jeszcze otwarci na wszelkie propozycje współpracy związane ze sponsorowaniem naszego zespołu (zarówno w ramach sponsoringu pomocniczego jak i strategicznego - tytularnego). W związku z powyższym, niebawem powstanie oficjalny, profesjonalny serwis www zespołu oraz chwilę później, znajdziecie informację o nas na oficjalnej stronie Honda Polska: www.honda.pl

Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do pobrania oferty sponsorskiej tutaj, lub do bezpośredniego kontaktu:

Daniel Mańkowski
Team Manager
Tel. kom.: 604977871
doridan@wp.pl

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 4
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę