tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Gran Prix San Marino rusza na Misano NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Gran Prix San Marino rusza na Misano

Autor: Lovtza 2012.09.14, 13:38 Drukuj

Właśnie rozpoczyna się trzynasty w tym roku weekend wyścigowych emocji MotoGP, tym razem na włoskim torze Misano Adriatico położonym na riwierze Rimini. Gran Prix San Marino rozegrane zostanie w akompaniamencie kapryśnej pogody. Dzisiejsze pierwsze treningi rozegrane zostały na mokrym torze, nie obyło się bez upadków, szczególnie w klasie Moto3. W trakcie kolejnych dni zapewne nie będzie lepiej, prognozy pogody zapowiadają deszcz także w sobotę i niedzielę, a temperatura raczej nie przekroczy 20C. Pętla o długości 4226 metrów i szerokości 12 metrów jest wtedy po prostu śliska.

Zapowiadane trudne warunki nas kibiców nie powinny jednak martwić. Gdy jest mokro i ślisko na plan dalszy schodzą różnice sprzętowe i mamy bardzo ciekawe wyścigi z nieoczekiwanymi rozwiązaniami, jak choćby w tym roku na Le Mans. W tym sezonie na Misano wielkim nieobecnym będzie broniący tytułu Casey Stoner, którego zastąpi Jonathan Rea. Najpoważniejsze starcie szykuje się w tej sytuacji rzecz jasna pomiędzy Pedrosą i Lorenzo. Jeśli pogoda będzie kapryśna, a na tor spadnie deszcz, do walki równie dobrze może włączyć się sam Rossi.

Marc Marquez w Moto2 i Sandro Cortese w Moto3 mają duże przewagi nad rywalami, ale nie oznacza to że niedzielne wyścigi będą dla nich spacerkiem po mleko. W klasach Moto2 i Moto3 nie ma łatwych wyścigów, a kapryśna pogoda może pokrzyżować najlepsze nawet plany.

Wyścigi MotoGP i klas Moto2 oraz Moto3 zobaczyć będziecie mogli na żywo na antenie Polsat Sportu. Wyścigi wystartują odpowiednio:

Moto3 - 11:00
Moto2 - 12:20
MotoGP - 14:00

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę